Každý vždycky básní o Austrálii jako o ráji na zemi a zaslíbeném kusu půdy, ale řekněme si to doopravdy, co vás v téhle bývalé trestanecké kolonii čeká. Tak buď vás kopne klokan, nebo zešílíte ze všech těch děsivých pavouků, zemřete někde buď vedrem, žízní nebo během lesního požáru, a když se poběžíte zchladit do vody, sežehne vás smrtelně medúza, pokouše ptakopysk nebo vás sežere žralok. Prostě vyhlídky jedna radost.

Australské pobřeží patří asi k těm nejkrutějším, pořád tam lidé umírají přesně na ty věci, co jsme vyjmenovali (až na to, že ptakopysk nežije v oceánu, to byl takový chyták, ale potkáte ho v řece!), a věčně někdo vyleze po surfování z vln a nemá nohu.

Odborníky tyto věci trápí, a tak vymysleli speciální plavky, respektive žraločí overal, ve kterém vás tento obávaný predátor prostě neuvidí. On si totiž jen chudák pokaždé myslí, že jste tuleň, a chce vás trochu ochutnat, k vaší smůle ale pak strávíte zbytek života s protézou nebo pod drnem. Respektive pod několika drny.

Speciální neopren je tedy vyveden v lámajících se vzorech a barvách, které žraloka zmatou a splynou mu s vodní hladinou. Samozřejmě pro predátora také pracuje hlavně čich, ale než si žralok stačí uvědomit, že jste tuleň, člověk nebo cokoliv, co není voda a dá se to sníst, budete mít dost času na to, abyste rychle zdrhli z vody ven. Žraloci jsou totiž barvoslepí a to hraje plavcům v těchto zmatečných barvách přesně do karet.

Bohužel se ale již neuvádí, zda overal také působí proti pavoukům, ptakopyskovi, klokanovi, medúze, vedru či ohni. Zcela jistě nikoliv.