Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bojíte se trapasu na prvním rande? 3 zaručené tipy, jak se mu obloukem vyhnout!

Pozor na přetvářku, ta se lehce prokoukne.
Našla jste pana vysněného a čeká vás první rande, od kterého si hodně slibujete? Hlavně žádnou paniku! Všechno záleží na přípravě a zachování chladné hlavy. Neberte to moc vážně a řiďte se třemi léty prověřenými radami.

Nebuďte z prvního rande vydeptaná. Vždyť to bude přece skvělé. Třeba začne vznikat pouto na celý život s vaším vysněným princem. Stačí si dát pozor na tři věci.

  • 1. Správné oblečení

Šaty dělají člověka. Pořekadlo, které na prvním rande platí dvakrát tolik. Musíte se cítit pohodlně, ale zároveň být krásná a vypadat dokonale. Oblečte se ve stylu, na jaký jste zvyklá. Určitě není prostor na experimenty. Zkuste ale sáhnout po tom lepším, co váš šatník ukrývá.

  • 2. Ticho není nepřítel

Paniku si nechte na jindy, z chvilkového ticha si velkou hlavu nedělejte. Nemáte důvod. Alespoň dostanete prostor na vnímání pocitů, emocí. A také na uspořádání myšlenek. Navíc polibek či pohlazení nejsou slova a radost z nich máme daleko větší.

  • 3. Nepřetvařujte se

Určitě zapomeňte na to, že se budete chovat tak, jak si myslíte, že se potenciálnímu partnerovi bude líbit. Chovejte se přirozeně. Jedině tak vznikne silné pouto. Přece nechcete žít ve vztahu plném lží, tak jej lží nezačínejte.

Mohlo by vás zajímat

Další články