Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Bojíte se jít se svým partnerem do trojky? Tahle dvojice vás zaručeně strachu zbaví!

Zdroj: profimedia.cz
Seznamte se s Johnem a Claudií, kteří jsou spolu sedmým rokem a během tří let měli oba dva v posteli dohromady 100 lidí!

Konkrétně John asi 40 žen a Claudie 60 mužů. Říkáte si, že to není normální? Podle tohoto páru je! Před nedávnem se přidali k hnutí zvanému Polyamory, ve kterém si oba dva partneři domluví absolutní sexuální volnost navzdory tomu, že se milují.

Web této organizace má velkou návštěvnost. Asi 36 000 Angličanů a 180 000 lidí po celém světě.

John mívá často dvě až tři ženy v posteli najednou. Mezitím Claudie to samé. Oba dva tvrdí, že si užívají flirtování a líbání stejně jako celý sexuální styk A dodávají, že to, že si vzájemně dovolili střídat partnery na sex, nesmírně posílilo jejich vztah.

Přátelé přesto nechápavě kroutí hlavou, jak to vůbec můžou dělat a jestli na toho druhého nežárlí. Prý ani trochu!

Claudie vysvětluje, jak to mají: „John je muž, kterého miluji, ale jsem přece jenom člověk a toužím mít v posteli i jiné.“

Poznali se ještě jako teenageři a tehdy spolu chodili čtyři roky, než Claudie odjela studovat na univerzitu. Ani jeden odloučení nevydržel a podváděli se. Jak později zjistili, každý podváděl toho druhého ve stejnou dobu, stejný den

Když se potkali, aby si vyříkali, co se stalo, došlo jim, že vlastně vůbec nežárlí. Ani jeden nechtěl o toho druhého přijít, a tak si vymysleli tato nová pravidla.

"Už několikrát jsme byli na společné party, kde John líbal jinou a přátelé byli zděšeni, jak to, že mi to nevadí. I já jsem skončila před Johnovými zraky s jiným, a dokonce i v posteli," vypráví Claudie.

Partneři se vzájemně tolerují, i když skončí v posteli s krásnými ženami a muži. Jenom jednou byli oba s jiným člověkem při intimních chvílích u nich doma Většinou se snaží tyto dva životy rozdělit. Tento druh vztahu jim absolutně vyhovuje a jsou spokojení.

Aspoň že si každý týden vyhradí den jen pro sebe a nikomu jinému se nevěnují. Nejlepší je pro ně fakt, že se potkávají se stejně smýšlejícími lidmi a vytvářejí si tak nová přátelství.

Dokonce plánují svatbu a rodinu

Jak jste na tom vy, líbí se vám tento spolek podporující několik sexuálních partnerů ve vztahu najednou?

Související články

Další články