Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bojíte se cestovat samy? Tyto mladé ženy vás nakopnou si vyrazit

Kam byste vyrazili?
Zdroj: pinterest
+ Další 3 fotografie
Milujete objevovat nová místa a kultury, ale bojíte se, že to samy nezvládnete? Chce to hodně odvahy odhodlat se, sbalit si batoh a sam se vydat do širého světa. Několik mladých žen však posbíralo kuráž a rozhodlo se cestovat. Srí Lanka, Tanzanie, Keňa či Dominikánská republika a množství obdivuhodných záběrů, které nám opravdu vyrazily dech. To vše zažily na vlastní pěst jen s batohem na zádech.

Mladá slečna Olivia Köhler se ve svých 23 letech rozhodla, že se na všechno vykašle, sbalí si kufr a odcestuje pryč. Zabalila si to nejdůležitější a vyrazila sama procestovat mnohá zákoutí světa.

Na cesty si sbalila i foťák a své dobrodružství prezentuje na sociální síti. Její fotky vás naprosto ohromí. Je v nich vidět vášeň a umění. Francouzka procestovala již skoro všechny světadíly. Na jejím profilu je znát, jak moc miluje neprobádané kouty světa.

Vyrazila i do pouště!

Meg Nolan je sice starší než Olivia, ale ani to jí nebránilo vyrazit na cesty sama. Meg se živila jako redaktorkaLos Angeles a svůj talent využila i ve světě. Své cestovatelské zkušenosti sděluje na internetu a svém Instagramu.

Zaměřuje se především na cestování ve městech. Tato žena vás nadchne! Její energie je tak nakažlivá, že nebudete chtít sedět doma na gauči ani minutu. Zkuste vyrazit jako ona! Vaše duše bude jásat.

Je inspirací pro mnohé ženy.

Odhodlaly byste se také samy vycestovat a všechno opustit? Obě ženy tvrdí, že konečně našly samy sebe a jsou šťastné.

Související články

Další články