Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Bojím se sám sebe. Herec Petr Vondráček promluvil o svých vnitřních démonech

+ Dalších 6 fotografií
Působí jako pohodář, kterého nic nerozhodí, ale i jeho dokáže ledacos vykolejit. Třeba on sám sebe. Muzikant, moderátor a herec Petr Vondráček byl dalším hostem Evy Decastelo v pořadu Extra Host. Pusťte si ve videu celý rozhovor, v němž umělec popsal třeba i to, jak odmítl vidět nahou kolegyni nebo čím štval Miroslava Šimka.

Eva Decastelo (41) s kamarádem probrala ledacos, třeba i to, čeho se nejvíc bojí.

„Svého vnitřku, démonů v sobě, kteří občas vylezou a pak zase zalezou. Ten pánbůh je srovná. Ale bojím se spíš věcí zevnitř než zvenčí,“ řekl hudebník, který vůbec neměl problém přiznat, že sem tam si rád přihne, což ho mimochodem (spolu s větším zájmem o slečny než o studium) stálo i titul inženýra.

Kritika

Uvolněný rozhovor se nesl v duchu legrácek, ale i vážnějších věcí. Petr Vondráček promluvil nejen o své dceři nebo televizním šňupání kokainu, ale i o „tyranizování“ od starší sestry, pohoršení nad nemužností všudypřítomných „dřevorubců“ a mnohém dalším.

„S Petrem se známe poměrně dlouho, ale úplně jsem zapomněla, jak dlouhou dobu to ve skutečnosti je. Strašně mě překvapilo, že si přesně pamatoval, kdy mě poprvé viděl. Bylo to v době, kdy jsem byla s Matějem Ruppertem (41). Potěšilo mě to, protože chlapi si většinou nepamatují vůbec nic, co se týče termínů. Petrova partnerka s ním musí být určitě šťastná, protože nebude zapomínat na výročí a podobně,“ prozradila o natáčení Eva Decastelo. Co ji v rozhovoru zaujalo?

„Vůbec jsem nevěděla, že pochází z tak sportovně založené rodiny. Oba rodiče byli tělocvikáři. Je zvláštní, že nepodlehl a vyrostl z něj muzikant,“ říká moderátorka.

Okukování

„Točili jsme v otevřeném prostoru, pod námi je restaurace, z níž je na nás vidět. Velmi často se při tomto natáčení stávalo, že se dole zastavovaly holky a koukaly na Petra,“ dodala se smíchem.

Příští týden se můžete těšit na dalšího zajímavého hosta.

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy