Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rozárka Jaromíra Soukupa: Agáta začala dcerku skrývat, pomalu jde do tuhého

Dcera Jaromíra Soukupa: Agáta Hanychová začala Rozárku skývat
Zdroj: herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Jde do tuhého

Ještě nedávno Agáta Hanychová svou dcerku Rozárku ukazovala na sociálních sítích v celé kráse včetně obličeje. To se ale přestalo líbit otci holčičky Jaromíru Soukupovi, který to její mamince striktně zakázal. Věci došly až tak daleko, že Jaromír se chce o dceru soudit. Nyní i Agáta pochopila, že jde do tuhého, a tak Rozárku na Instagramu už raději zakrývá. 

Vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa nikdo moc nevěřil. Přesto spolu vypadali šťastně a z jejich něco přes rok trvající lásky se narodila dcera Rozárka. Jenže poté nastaly problémy. Jaromír z práce domů chodil vydeptaný a celkově v jejich rodině byla dusná atmosféra. A tak se dvojice rozhodla pro rozchod, který byl podle všeho hodně ošklivý.


Jaromír dělá vážné kroky

Nyní je spojuje pouze dcera. Jaromír najednou těžce nese, když Rozárku její matka ukazuje na sociálních sítích, jakkoliv to před rozchodem sám dělal běžně. Proto to Agátě jednoduše zatrhl. Chvilku bylo ticho po pěšině, ale zanedlouho tento zákaz Agáta začala porušovat. Jaromír se navíc rozhodl se svou bývalou partnerkou o dceru soudit.

„Ano, je to pravda. Mám zájem se o svou dceru starat a zajistit ji jak materiálně, tak se podílet na její výchově. Určitě budu žádat o střídavou péči. Pokud by na to přišlo, jsem připraven i na výhradní péči z mé strany," promluvil pro deník Blesk Soukup, který Agátu pěkně vytáčí.

„Místo toho, když měl být s Rózou, kterou jsem mu musela dát, točil svůj 300. díl seriálu trapnost na TV Barrandov. Kde byla holčička, mi ani neřekl. A takhle funguje český stát,“ řekla Agáta Hanychová v pořadu Extra Host.

Doporučené video s Agátou Hanychovou v pořadu Extra Host.

Agáta poznala, že začal boj o dceru

Ale nyní i Agáta Hanychová pociťuje, že jde do tuhého a svou dcerku opět začala zahalovat. Na vítání občánků jí už na Instagramu pro jistotu zakryla obličej smajlíkem a dál Rozárku zřejmě bude ukazovat jen zezadu.

Děti jsou pro Agátu totiž nejdůležitější na světě, a proto když byla se Soukupem, tak ji tížil fakt, že starší syn Kryšpín a dcera Mia jsou nespokojení. „Moje děti z předchozích vztahů si nesedly s tatínkem Rozárky. Byla to jednoduchá matematika. Mám tři děti a dvě z toho nejsou šťastné. A jedno je tak malé, že ještě nemůže říct svůj názor. Když vidíš své děti, které se nesmějí a raději odcházejí do svých pokojů, když přichází nový partner, nechceš v tom žít,“ odtajnila Agáta jeden z důvodů rozchodu.


Nyní ale v domácnosti pomáhá staronová láska Miroslav Dopita. S ním jsou děti šťastné už proto, že v průběhu let Miroslav jezdil pravidelně navštěvovat svého syna Kryšpína, a proto i Mia má k němu blíž než právě k Soukupovi. Fanoušci jejich vztahu moc fandí.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy