Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Bojí se jí vlastní děti: Angelina Jolie dál chřadne! Tohle je cesta do záhuby…

Angelina Jolie už děsí i vlastní děti.
+ Dalších 75 fotografií
Mělo to být krásné rodinné odpoledne, místo radosti se však v očích dětí Angeliny Jolie (43) zračil strach. Mezi jejími potomky zjevně panují oprávněné obavy, slavná herečka chřadne čím dál rychlejším tempem. Spekulace o tom, že je nemocná, v poslední době znovu zesílily a podle fanoušků je přístup Angeliny cestou do úplného zatracení.

Kostnaté a vetché nožičky, žilnaté paže a kruhy pod očima, kvůli nimž Angelina Jolie nesundává sluneční brýle. Nejnovější fotky hollywoodské herečky hovoří jasně: je na tom očividně zase o něco hůř!

Nedávno vzala dcery Shiloh (12) a Zaharu (13) na rodinný oběd a i na prázdných pohledech dětí bylo znát, že mají o maminku strach. O zdraví Angeliny se obávají i mnozí fanoušci, kteří jsou přesvědčeni o tom, že jestli to takhle půjde dál, skončí to pro herečku tragédií.

Angelinu nejvíc vysává samota, po odkopnutí Brada Pitta si zatím nikoho nenašla. Na síle prý ztrácí i kvůli údajné nemoci, o které se už před několika měsíci sama prořekla. Musí prý dodržovat zvláštní režim, proslýchá se však, že ho dost často porušuje.

Snad se herečka na své zdraví začne konečně zaměřovat, aby se nenaplnily předpoklady jejích příznivců. Nedovedeme si představit, že by filmový svět o Angelinu přišel.

Mohlo by vás zajímat

Další články