Je pravda, že o hudbě Moniky Bagárové (20) toho moc nevíme, protože více než svými hity (žádný ještě nemá, i když zpívá dobře) se proslavila hlavně tím, že je hrozně hezká, vypadá skvěle a má vážně rajcovní tělo.

Ano, to říkají holky z naší redakce. Prostě kde je naděleno, tam pochválíme.

Ale taky je pravda, že kdyby se Bagárová narodila jinde, v tomto případě třeba v USA, byla by z ní slavná hvězda, protože jednak by se o její pěvecký talent někdo pořádně staral a za druhé je pořád tady ta nebezpečně sexy vizáž.

Bagárové se teď možná splní její sen. Našla si totiž přítele Američana – podnikatele a podle slov Moniky nebude trvat dlouho a odstěhuje se za ním natrvalo. Už nyní prý tráví v USA více času než v Čechách, a dokonce si tam našla už zázemí v podobě navázaných přátelství a kontaktů.

Jenže je tak skromná, že si od toho moc neslibuje. Podle ní je tam „hodně takových holek, jako jsem já, nevím, jestli prorazím.“

Moniko! My dost pochybujeme, že tam je hodně takových holek, jako jsi ty. Podívej se, kdo dneska vládne Americe. Zadek Kim Kardashian, totální dřevo Kristen Stewart a mimozemšťan Lady Gaga. Právě proto je poptávka po hodných hezkých holkách, které navíc něco umí a ještě jsou skromné, inspirovat se můžeš třeba u Taylor Swift.

Jestli neproměníš tuhle šanci, tak už nedostaneš žádnou! A my tu chceme psát o hezkých šikovných úspěšných celebritách, což můžeš být ty, a ne o lemplech, takže se budeš muset snažit, protože zatím zažíváme akutní pocity beznaděje vedoucí k nutkání vrhnout se z naší terasy do vnitrobloku.

Děkujeme.