Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Boj s vážnou nemocí: Moderátorka Kiss Rádia Bára Tlučhořová (31) přiznala rakovinu

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
nádor
Oblíbená moderátorka rádia Kiss Bára Tlučhořová (31) oznámila v přímém přenosu vysílání, že trpí rakovinou. Nádor v hlavě našli lékaři moderátorce už v červenci, z pochopitelných důvodů si ale Bára nechávala tuto informaci pro sebe a o její nemoci věděli jen ti nejbližší.

Začátkem listopadu se fanouškům této oblíbené moderátorky potvrdily obavy, které je už delší dobu provázely. Po 3,5měsíční pauze se Bára Tlučhořová vrátila zpátky do vysílání a rozhodla se, že posluchačům sdělí, co se s ní celou tu dobu dělo.

V přímém přenosu Bára přiznala, že bojuje se zákeřnou nemocí. Záběry z kamery, která přímý přenos zachycuje, ukázaly, že Bára má na hlavě šátek, což u ní nebývá zvykem. „Ve chvíli, kdy se Kissáci podívali na kameru, jim muselo být jasný, že se stalo něco špatného, protože mám na hlavě šátek, který zpravidla nenosím,“ začala moderátorka odkrývat smutné tajemství.

Bára popsala i moment, kdy se o nádoru dozvěděla. „19. července jsem se nedostavila do rádia, jelikož mě v noci odvezla záchranka, protože jsem prodělala epileptický záchvat, což u mě jako u zdravého člověka bylo nestandardní, navíc ve třiceti letech,“ pokračovala dál. Bára ale prodělala další epileptický záchvat v nemocnici, a tak ji lékaři poslali na magnetickou rezonanci a rentgen. Vyšetření odhalila krutý fakt. „Bohužel zjistili, že u řečového centra jsem měla velký nádor, který musel z hlavy pryč,“ přiznala Bára, kterou podle vlastních slov čeká ještě hodně dlouhá cesta.

S optimismem jde ale všechno lépe. To dokazuje sama Bára, která se během vysílání často smála a sršel z ní optimismus. „Jsem optimista, ráda se směju a takhle jsem pojala i svoji léčbu. Nechci být sprostá, takže to nebudu říkat, ale důležitý je se z toho nepo…,“ dodala. Pro Báru je nyní důležitá podpora rodiny a nejbližších, to jí prý pomáhá v boji s rakovinou ze všeho nejvíc.

Související články

Další články