Alarmující váha 34 kilogramů a k obědu jen kostky ledu. Tak prý vypadají dny na smrt vyhublé Angeliny Jolie, kterou do zoufalého stavu uvrhl vyostřený rozvod s Bradem Pittem (54).

S ním se přetahuje nejenom o děti, jichž mají šest a většina se postavila na stranu maminky, ale i o majetek. A tato právní bitva herečku, jež kdysi bývala ztělesněním krásy, očividně neskutečně vyčerpává.

„Na rukou ani nohou nemá Angelina téměř žádný podkožní tuk. Jsou to vlastně jenom kosti, což je dost v nepořádku,“ vyjádřil se pro hollywoodlife.com odborník na poruchy příjmu potravy.

Už ani nestačí říct, že to jde s Angelinou od desíti k pěti. Tady už se svádí boj o život! „Angelina přestala skoro úplně jíst a váha jí klesla na 34 kilogramů. Je z ní emoční i fyzická troska, je jen otázkou času, kdy zkolabuje. Doslova žije jen z kostek ledu a je tak vychrtlá, že už ani nemá napnutou kůži a kosti se jí div nelámou. Potřebuje pomoc, a to hodně rychlou,“ svěřil zdroj americkému magazínu Star.

Jenže Angelina si prý nechce zdravotní rizika svého chování vůbec připouštět. Je přesvědčena, že je vše v naprostém pořádku. A tato situace klidně může skončit tím nejhorším způsobem!