Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Boj o život: Syna (10) Terezy Maxové uštkl jedovatý had! Amputace nohy?

Tereza Maxová s Burakem a dětmi.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Strach o život

Supermodelka Tereza Maxová (50) prožila tři dny plné hrůzy. V knize popsala, jak její syn Aiden (10) bojoval o život a rodiče se báli, že mu budou muset lékaři amputovat nohu. Uštkl ho totiž jedovatý had, jak popsala ve své autobiografii s názvem Tereza.

Noční můra každé matky je, když se jejímu dítěti něco stane. To zažila také supermodelka Tereza Maxová, jejíž desetiletý Aiden bojoval tři dny o život.

„Aiden si vždy venku hrává bos. Stojí večer u nás v Turecku u dveří zadního vchodu, nesvítí tam světlo, na zemi připravená miska s mlékem pro kočku, která ho ale ještě nevypila. Aiden se tam jde podívat a nevšimne si, že je tam had. Zaslechne syčení, nohou se snaží zjistit, co to je. Chudák had v rohu nemá kam utéct, a tak ho uštkne,“ popsala modelka v autobiografii s názvem Tereza, jak upozornil Blesk.

Strach o život

S manželem Burakem Oymenem (48) se ihned snažili zjistit, co se stalo, a syna odvezli do nemocnice. Lékaři museli malému Aidenovi dát protilátky a uvést ho do umělého spánku.

Tyto tři dny byly pro Terezu Maxovou ty nejhorší, jaké v životě prožila. Chvíli to totiž vypadalo, že budou muset jejímu synovi amputovat nohu. „Pořád mu černala noha, takže jsem se zase bála. Člověk si říká: Super, přežil, teď hlavně ať mu neamputují nohu. Když řekli, že bude v pořádku, že o nohu nepřijde, pak jsem si zas přála, ať nekulhá… A když už nekulhal, já jsem si přála, ať si může brzy hrát s dětmi, uvedla dále děsivé zkušenosti Tereza.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy