Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Boj o život svádí už skoro rok: Statečný Gott zákeřnou nemoc tajil řadu měsíců

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
ZÁPAS
I když někteří usoudili, že Karel Gott (80) se diagnózu akutní leukemie dozvěděl jen krátce předtím, než v lednu zrušil na červen plánovaný koncert v O2 areně, důvěryhodný zdroj velmi blízký zpěvákově rodině redakci eXtra.cz svěřil šokující informace. „Zprávu vím od loňského listopadu, kdy se ji dozvěděl i Karel,“ překvapuje.

**Když Karel Gott (80) nedávno oznámil, že již rok a půl svádí boj s poruchou krvetvorby, která přerostla v akutní leukemii, nebylo jasné, jak dlouho přesně bojuje s druhou z diagnóz. Vyrojily se různé spekulace, když někteří předpokládali, že se zpěvák o leukemii dozvěděl až teprve nedávno.

Podle zdroje, který má k rodině zpěváka velmi blízko, ale Mistr zvládl tajit pravdu necelý rok. „Sám jsem se to od jeho blízkých dozvěděl už v listopadu loňského roku. Prognózy tehdy vůbec nebyly nejlepší, takže jsem šťastný, že se Karel zapřel a bojuje s nemocí ze všech sil a už jedenáct měsíců jí nedal možnost ho porazit,“ tvrdí zdroj.

Pokud je to pravda, je fascinující, jak se informaci doteď podařilo utajit, přestože různé náznaky byly již delší dobu. Jak ale sám Gott říká, neměl potřebu se nechat litovat. Teď mu celá republika drží palce, aby i tentokrát dokázal zázrak a uzdravil se…

Související články

Další články