Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Boj o život slovenské posily SuperStar 2020: Marián Čekovský se otrávil alkoholem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
drsné dětství
Slovenský parťák Pavola Habery (57) v porotě letošní SuperStar má divokou minulost. Zpěvák Marián Čekovský (42) bojoval o život kvůli otravě krve alkoholem. Pochází totiž z východu, po lahvi něčeho ostřejšího běžně sahají už po rozednění...

Marián Čekovský se tehdy zařekl, že se s alkoholem nebude kamarádit do konce života.

K drsné zkušenosti z dětství se už před lety přiznal v televizní show Chodili jsme spolu. „Jednou jsem přišel ze školy domů a našel jsem bandasku s červeným vínem, kterou tam nechala máma. Přičichl jsem k tomu a vonělo to jako jahodový nebo višňový sirup. Tak jsem s tím šel ven za partou kamarádů,“ vyprávěl Čekovský.

Otrava alkoholem

„Ochutnávali jsme to za městem, schovaní v rozestavěném gymnáziu v Humenném, odkud pocházím. Vínko jsme šťastně dopili, ale já jsem skončil v nemocnici na oddělení ARO s otravou krve. Bylo mi sedm let. Tehdy jsem skončil s alkoholem,“ uzavřel zpěvák a moderátor.

Alkoholu se nezřekl úplně, dopřává si ho ale výhradně s jídlem. „Kolik chodů, tolik panáků,“ smál se Čekovský.

Po prvním díle SuperStar 2020 zabodoval i u českého publika, tak uvidíme, zda bude diváky jeho osobitý humor bavit i v příštích týdnech.

Související články

Další články