Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Boj o život Hany Krampolové (57): Její šance na přežití jsou podle lékařů jen malé

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
strach
Jakkoliv se mohlo zdát, že Hana Krampolová si tím nejtěžším už prošla, opak je bohužel pravdou. Jiří Krampol (80) se nyní bojí o život své milované ženy, kterou musela odvézt záchranka. Hana skončila na oddělení JIP a podle lékařů nejsou její vyhlídky nikterak dobré.

Do nemocnice Hanu Krampolovou dostal její životní styl. Jídlo totiž vyměnila za pivo a cigarety. „Stav Hanky je opravdu velice vážný. Strašně zhubla, vůbec nejedla, jen kouřila a pila pivo,“ sdělil deníku Aha! manažer Jiřího Krampola Miloš Schmiedberger.

Schmiedberger rovněž sdělil, že Krampolová odmítala jídlo a svému manželovi lhala a tvrdila mu, že jedla. Jediné, o co projevovala zájem, bylo pivo, ale především cigarety. „Neumíte si to ani představit, kouřila stovku denně. Zapalovala jako smyslů zbavená jednu od druhé,“ popsal Krampolův manažer události, které Hanku dostaly do nemocnice.

Když Hana přestala komunikovat, Jiří Krampol se nezdráhal a běžel pro souseda, který pracuje jako zdravotní bratr. Ten okamžitě zavolal sanitku, která Krampolovou převezla do nemocnice na jednotku intenzivní péče. Podle lékařů jsou její šance na přežití 30%.

Související články

Další články