Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Boj o titul vyhrál Karlos "Terminátor" Vémola. Francouzského bijce drtil pět kol

Boj o titul vyhrál Karlos "Terminátor" Vémola. Francouzského bijce drtil pět kol
Zdroj: Se souhlasem K. Vémoly
+ Další fotografie
Oktagon
Vrcholem středečního klání smíšeného bojového umění Oktagon 20 v brněnské Bobyhall Areně byla bitva o titul ve střední váze. Karlos "Terminátor" Vémola dostál svému slovu a svůj "comeback" zakončil s pásem pro šampiona. Francouz Alex Lohoré utrpěl v kleci těžkou porážku.

Už na oficiálním předzápasovém vážení si Vémola s Lohorém vyměnili slušnou řádku ostrých slov. "Budeš mě v té kleci muset zabít, abys mi ten pás sebral," neváhal říct Terminátor "Zapomněl jsi moje jméno? Já v kleci zabíjím lidi a přesně to udělám. Ten pás bude můj. Zítra uvidíš,"odpověděl mu v úterý jeho protivník Alex Lohoré.

Terminátora na cestě do klece doprovodili trenéři z Anglie i Makhmud Muradov. V prvním kole jasně dominoval Karlos Vemola Celé kolo Lohorého mučil. I druhé kolo patřilo Karlosovi, i když schytal několik nepříjemných ran.

Po třetím kole byla na obou bijcích znát únava. Už trvalo více než minutu, než se bitva přesunula na zem. „Vem si pozici a odpočívej, kámo, to kolo jsi vyhrál," radil ke konci třetího kola Makhmud Muradov Vémolovi.

Poprvé v kariéře se Terminátor podíval do čtvrtého kola. Taktika českého bijce byla od začátku jasná, dostat Lohorého na zem. Válka v kleci vyvrcholila v pátém kole. Karlos s přehledem vyhrál na body a zaslouženě si odnesl titul šampiona ve střední váze. Francouz už se poslední minuty snažil jenom přežít. Většinu času strávil pod Vémolou.

Rozhodčí nabodovali zápas 50-45, 50-44 a 50-42 ve prospěch českého bijce.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy