Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Boj o titul vyhrál Karlos „Terminátor“ Vémola. Francouzského bijce drtil pět kol

Zdroj: Karlos Vémola archiv
+ Další fotografie
Oktagon
Vrcholem středečního klání smíšeného bojového umění Oktagon 20 v brněnské Bobyhall Areně byla bitva o titul ve střední váze. Karlos "Terminátor" Vémola dostál svému slovu a svůj "comeback" zakončil s pásem pro šampiona. Francouz Alex Lohoré utrpěl v kleci těžkou porážku.

Už na oficiálním předzápasovém vážení si Vémola s Lohorém vyměnili slušnou řádku ostrých slov. „Budeš mě v té kleci muset zabít, abys mi ten pás sebral,“ neváhal říct Terminátor. „Zapomněl jsi moje jméno? Já v kleci zabíjím lidi a přesně to udělám. Ten pás bude můj. Zítra uvidíš,“odpověděl mu v úterý jeho protivník Alex Lohoré.

Terminátora na cestě do klece doprovodili trenéři z Anglie i Makhmud Muradov. V prvním kole jasně dominoval Karlos Vemola. Celé kolo Lohorého mučil. I druhé kolo patřilo Karlosovi, i když schytal několik nepříjemných ran.

Po třetím kole byla na obou bijcích znát únava. Už trvalo více než minutu, než se bitva přesunula na zem. „Vem si pozici a odpočívej, kámo, to kolo jsi vyhrál," radil ke konci třetího kola Makhmud Muradov Vémolovi.

Poprvé v kariéře se Terminátor podíval do čtvrtého kola. Taktika českého bijce byla od začátku jasná, dostat Lohorého na zem. Válka v kleci vyvrcholila v pátém kole. Karlos s přehledem vyhrál na body a zaslouženě si odnesl titul šampiona ve střední váze. Francouz už se poslední minuty snažil jenom přežít. Většinu času strávil pod Vémolou.

Rozhodčí nabodovali zápas 50–45, 50–44 a 50–42 ve prospěch českého bijce.

Související články

Další články