Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Boj o miliony pro rodinu Josefa Šurala (†28): Pozůstalé zastupuje krásná právnička z Turecka

Boj o miliony pro rodinu Josefa Šurala (†28): Pozůstalé zastupuje krásná právnička z Turecka
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 31 fotografií
právní boj
Před rokem během svého tureckého angažmá přišel o život fotbalový reprezentant Josef Šural (†28). Po jeho smrti se činovníci Alanyasporu, jejichž barvy hájil, dušovali, že jeho rodinu nenechají strádat. Jenže rodina neviděla ani korunu... Vdova po Josefovi si proto najala své právníky. Rodinu dnes zastupuje nádherná právnička Serra Bozarslan z Turecka. Upozornil na to web Sport.cz.

Turecký ministr zahraničních věcí Mevlüt Cavusoglu v minulosti prohlásil, že Josefa Šurala milovali. "Postaráme se o jeho rodinu jako o naši vlastní," znělo v jeho prohlášení. Turecký portál fanatic.com přinesl už 2. května zprávu: "Management rozhodl, že klub rodině vyplatí platy do konce smlouvy."

Miliony stále nedorazily

Zbývalo 25 měsíců a Šural měl avizovanou měsíční gáži 1 milion korun. Dohromady má rodina dostat 25 milionů korun. Peníze však stále nikde...

"Do loňského června žádné platby neproběhly. My Denise jistou částkou pomohli a ona si pak najala své právníky. Takže pak to šlo mimo nás," uvedl pro Blesk David Zíka z agentury Global Sports, která zastupovala zesnulého Josefa Šurala.

Kráska z Turecka bojuje za rodinu

Rodinnou právničkou Denisy Šuralové se tak stala turecká kráska Serra Bozarslan, která se o boji o peníze zmínila naposledy letos 11. února. "Rodina stále bojuje s Alanyasporem, ale vše je bez odezvy," uvedla právnička s tím, že Denisa je velmi smutná. "Nepracuje a je doma s dětmi. Budeme pokračovat v našem právním boji, jak jen to půjde," dodala v únoru Serra.

"Opakovaně jsme rodinu zvali do Alanye, abychom se domluvili, ale nedorazili. Poté se setkali jen právníci, ale nemohli jsme dosáhnout dohody," reagoval tehdy Alanyaspor.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy