Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

BOJ O MANŽELSTVÍ! Víme, co se děje za zdmi vily Pepy a Jovanky Vojtkových

Zdroj: profimedia
+ Dalších 23 fotografií
AFÉRA
Pondělní zpráva o tom, že Pepa Vojtek (53) měl jezdit pravidelně za manažerkou hvězd Veronikou Šimůnkovou (33), povážlivě rozkolísala do té doby jeho harmonické manželství s Jovankou Vojtkovou (40). Ta se nejdřív nechala slyšet, že s nevěrníkem by dál nebyla, teď se ale obrnila mlčením. Redakce má přesto informace, jak to mezi ní a Pepou vypadá!

Aférka, která bůhvíjak vznikla (podezřelé je hlavně to, kdo novináře zavolal, aby na Pepu Vojtka číhali), může mít smutné vyústění v podobě rozvodu. Jovanka je nekompromisní a nechce být na druhé koleji. Taková Yvetta Blanarovičová, mimochodem bývalá šéfová Šimůnkové, se ale za kolegu staví a tvrdí, že určitě cizí zahrádku neplenil a že dvojice by se měla nad pokus zlikvidovat jim manželství povznést.

Dobrou zprávou je, že podle našich informací Jovanka neudělala rázné gesto a neodstěhovala se. To totiž její blízká kamarádka brala skoro jako hotovou věc. „Má po tatínkovi Makedonci horkou hlavu, v některých věcech je neústupná, ale jinak je moc hodná a děti jsou pro ni vším,“ tvrdí přítelkyně Pepovy ženy.

Vyhazov se nekoná

Další pozitivní věc jde vyčíst z toho, že ani manžela nevykázala z vily v Jevanech. „Neřekla mu, ať se na dobu, než si celou věc promyslí, odstěhuje z domu. Ten mu sice patří, ale asi by ani nemrkl a udělal to. Jenže místo toho spolu dál žijí, Pepa (53) je doma a stará se. Snaží se to spolu vyřešit. Přece jenom mají dvě děti a nechtějí to tak jednoduše zahodit. Lidem se v manželství staly i mnohem horší věci a dokázali se přes to přenést,“ říká jedna z dalších kámošek Jovanky.

Nezbývá než přát jim, aby spolu zvítězili nad pochybnostmi a ať tenhle útok na své manželství zvládnou bez úhony!

Související články

Další články