Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Boj o holý život: Popálený muž z Václaváku je v kritickém stavu, může zemřít!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
zhoršení stavu
Stav čtyřiapadesátiletého muže, který se v pátek 18. ledna zapálil na Václavském náměstí, se vážně zhoršil. Policie v současné době žádá případné svědky incidentu, aby pomohli s dalším vyšetřováním či identifikací popáleného muže, který je v kritickém stavu.

Čtyřiapadesátiletý muž, který se zapálil v pátek na Václavském náměstí, je v kritickém stavu ve Fakultní nemocnici na Vinohradech a bojuje o život. Jeho prognózy jsou zatím nejisté. Mluvčí nemocnice Jana Roubalová sdělila portálu TN.cz, že v příštích dnech by nemělo u popáleného muže dojít k výraznějším změnám.

"Prognóza je na příštích 72 hodin stejná. Muž je ve vážném stavu," řekla. Muž má popálený hlavně obličej a ruce. Momentálně je v umělém spánku a má umělou plicní ventilaci. Policie v současné době žádá případné svědky, aby pomohli s identifikací muže.

"Pro další průběh vyšetřování jsou naprosto klíčové záběry z městského kamerového systému a samozřejmě očitá svědectví, zejména osob, které se snažily muže uhasit a poskytnout mu neodkladnou pomoc. Pokud se tito svědci dosud policistům nepřihlásili, nechť tak učiní v nejbližší době prostřednictvím tísňové linky 158," vyzvala případné svědky mluvčí policie.

Související články

Další články