Petr Kramný byl pravomocně odsouzen na 28 let za vraždu svojí manželky Moniky a dcery Klárky. Takže je vyloučené, že by po nich měl něco zdědit. Po třech letech ale začíná tvrdý boj. Podle informací portálu TN.cz se totiž k dědictví po Monice a Klárce přihlásila i matka Kramného Irena Rychlá. Bude tak bojovat s otcem a dvěma bratry Moniky. Její matka se rozsudku nedožila.

Rodina Moniky je v šoku, že si nárokuje dědictví i matka Petra Kramného. Na soudní řízení by ale mohlo mít vliv i to, že by Monika zemřela dříve než Klárka. V tomto případě by matka Petra Kramného na dědictví nárok měla, protože by dědila po své vnučce. Jenže soud se tím, kdo zemřel první, nezabýval.

Kdo získá vybavený byt v Karviné, dvě auta a garáž, je zatím v jednání. Nad soudním řízením bude dohlížet notářka, jenže podle informací portálu TN.cz se vše opozdí. Notářka, která byla o případu informována a měla po smrti Moniky a Klárky dědictví na starosti, odešla do důchodu. A tak bude nějaký čas trvat, než si nová notářka celý případ nastuduje. Za rodinu Moniky bojuje advokátka Klára Long Slámová a za matku Petra Kramného právnička Jana Rejžková.