Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Boj o dceru začíná! Bude mít Petra Paroubková na krku únos dcery Margarity?

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Vypadá to, že boj manželů Paroubkových opět začne nabírat na obrátkách. Petra Paroubková totiž odepírá svému muži jakýkoliv kontakt s dcerou Margaritou. Ten svou dceru neviděl už celých devět dní a nedělá mu to dobře. U soudu hodlá žádat minimálně střídavou péči.

Ze strany Petry se jedná prakticky o únos dítěte. Ukrývá se podle všeho i s dcerou v pražském bytě svého otce a s nikým nekomunikuje. „Kdybych si nevážil své manželky, tak bych se obrátil na policii, protože to není normální a je to únos dítěte a já ji nevidím už asi devátý den,“ řekl Jiří Paroubek v pořadu Top Star na TV Prima.

Nechal se také slyšet, že i proto u soudu bude postupovat tvrdě a vyžadovat minimálně střídavou péči. Pokusí se však i o péči výlučnou. V jeho prospěch hraje i jeho zdravotní stav, který je prý výborný. To je rozhodně více, než může říct jeho žena Petra

Dramatický rozchod přišel poté, co Paroubek ohlásil svůj potenciální návrat do politiky. Dalším důvodem Petřina útěku od manžela může být jejich věkový rozdíl nebo fakt, že se Jiří až moc přátelil s bývalou manželkou Zuzanou Tak či onak by si Petra měla bedlivě rozmyslet své počínání. Svou nerozvážností by totiž snadno mohla přijít o dceru!

Související články

Další články