Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Boj o 400 milionů! Proč se Vondráčková rozvádí v Kanadě? Má k tomu dobrý důvod!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Když se dvojice před sedmi lety brala, Lucie Vondráčková (38) sama iniciativně přišla s tím, že s Tomášem Plekancem (35) podepíše předmanželskou smlouvu. Fakt se tehdy obrovsky milovali a navíc nechtěla být za zlatokopku. Jenže nyní to může vypadat tak, že na konci manželství už jí o nic víc, než o obrovské prachy manžela nejde!

Zatímco doteď se zpěvačka tvářila, že ji rozvod s manželem Tomášem Plekancem totálně rozhodil, hokejista sám to vidí úplně jinak.

„Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem. A jak jsem se teď dozvěděl, už měla v Kanadě dohodnutou spolupráci s rozvodovou právničkou a konec našeho manželství a kroky s ním spojené plánovala. Dokonce ve stejný den, kdy jsem vydal dohodnuté prohlášení, už byl na rozvodových papírech její podpis – připojený osobně a originálně v Kanadě,“ tvrdí Tomáš Plekanec v prohlášení z úterní noci.

Rozvod dvojice je hodně propírané téma, jak to ale bude s finančním vyrovnáním, na to se zatím ještě nikomu nepodařilo přijít. Redakce eXtra.cz však nyní získala hodně zajímavé informace, které ukazují motivaci Lucie Vondráčkové (38) v poněkud špatném světle.

Podle našich informací je situace velmi pikantní. „V Česku spolu skutečně uzavřeli předmanželskou smlouvu, takže zde by se vše při rozvodu řídilo podle ní. Tomáš by dostal předepsané vysoké výživné a patrně by se dobrovolně slušně postaral i o Lucku, přece jen je to matka jeho dětí. V Kanadě je to ale opravdu úplně jinak. Na předmanželské smlouvy tam kašlou. Oba jsou kanadští daňoví rezidenti, obě děti se tam narodily, a tak mají právo rozvádět se i přímo v Kanadě A ať mi nikdo neříká, že to Lucka udělala z jiného důvodu než kvůli penězům, kterých v Kanadě může vysoudit řádově mnohem víc než v Česku,“ tvrdí kamarád Tomáše, Čech, který také žije v druhé největší zemi světa.

Podle něj Lucie letěla do Kanady na otočku a na tajňačku jen proto, aby byla první, kdo žádost o rozvod podá. Měla tak výhodu prvního výstřelu a rozhodla o tom, kde se bude soud odehrávat.

Pokud jsou tyto informace pravdivé, čeká dvojici asi ohromně náročná právní bitva kvůli zlaťákům, která jejich budoucím vztahům rozhodně neprospěje. A může se táhnout hodně dlouho, naštěstí pro oba bez zájmu českých médií, pro něž je to přece jenom docela daleko.

Přesto se oba dušují, že ať se bude dít cokoli, společných let nelitují a vždy se budou snažit být těmi nejlepšími rodiči obou dětí, na které jsou pyšní.

Související články

Další články