Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Boj hvězdy Ordinace s vážnou nemocí: Kvůli kolapsu a oku plnému krve museli přepsat děj

+ Další 4 fotografie
Ordinace
Honza Hájek (41) alias doktor Sekora z Ordinace v růžové zahradě se ošklivě zranil přímo na place. Během natáčení filmu České televize ho postihl těžký epileptický záchvat. Zkolaboval, spadl na hlavu a oko se mu zalilo krví. Děj nekonečného seriálu z lékařského prostředí tak museli narychlo přepsat!

Bojem s epilepsií se Honza Hájek (41) nikdy netajil, už v minulosti mu nemoc přinesla několik zranění. Tentokrát se mu zalilo krví levé oko a hercův kolaps na place zkomplikoval i natáčení Ordinace v růžové zahradě!

Jelikož v některých scénách měl doktor Sekora krvavé oko a v jiných ne, muselo se natáčet znovu. Informoval o tom web aha.cz. Měnil se i scénář, Sekora se vypravil do Vietnamu pátrat po sestřičce Tien. Do Česka se vrátil se zraněním.

Není to přitom poprvé, co Hájek tvůrcům Ordinace přivodil špatné spaní. Už při nástupu do nekonečného seriálu si zranil koleno tak ošklivě, že mu dokonce hrozila amputace nohy.

Herec s nadsázkou poznamenal, že ho Ordinace nejspíš zachránila. Bohémský způsob života totiž kvůli častějšímu natáčení musel vyměnit za poněkud usedlejší.

Mohlo by vás zajímat

Další články