Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Boj hvězdy Ordinace s vážnou nemocí: Kvůli kolapsu a oku plnému krve museli přepsat děj

Boj hvězdy Ordinace s vážnou nemocí: Kvůli kolapsu a oku plnému krve museli přepsat děj
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Ordinace
Honza Hájek (41) alias doktor Sekora z Ordinace v růžové zahradě se ošklivě zranil přímo na place. Během natáčení filmu České televize ho postihl těžký epileptický záchvat. Zkolaboval, spadl na hlavu a oko se mu zalilo krví. Děj nekonečného seriálu z lékařského prostředí tak museli narychlo přepsat!

Bojem s epilepsií se Honza Hájek (41) nikdy netajil, už v minulosti mu nemoc přinesla několik zranění. Tentokrát se mu zalilo krví levé oko a hercův kolaps na place zkomplikoval i natáčení Ordinace v růžové zahradě

Jelikož v některých scénách měl doktor Sekora krvavé oko a v jiných ne, muselo se natáčet znovu. Informoval o tom web aha.cz. Měnil se i scénář, Sekora se vypravil do Vietnamu pátrat po sestřičce Tien. Do Česka se vrátil se zraněním.

Není to přitom poprvé, co Hájek tvůrcům Ordinace přivodil špatné spaní. Už při nástupu do nekonečného seriálu si zranil koleno tak ošklivě, že mu dokonce hrozila amputace nohy.

Herec s nadsázkou poznamenal, že ho Ordinace nejspíš zachránila. Bohémský způsob života totiž kvůli častějšímu natáčení musel vyměnit za poněkud usedlejší.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy