Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Boj Aničky Kadeřávkové s nevyléčitelnou nemocí: Boreliózu se snaží zničit sportem

+ Dalších 76 fotografií
Drsná choroba
Anna Kadeřávková (21) je jednou z hlavních tváří nekonečného seriálu Ulice. Zatímco na televizních obrazovkách září štěstím, v soukromí svádí už přes rok náročnou bitvu. Nakazila se lymeskou boreliózou, kterou už bohužel nelze vyléčit. Herečka se ale nevzdává a s nemocí se snaží zatočit navzdory verdiktu lékařů.

Lymeská borelióza se u Aničky Kadeřávkové dostala až do třetí fáze, v níž se stává nevyléčitelnou. Představitelka Roziny z nekonečného seriálu Ulice s tím ale nehodlá smířit. Už rok hledá zázrak, po kterém by jí bylo zase dobře.

„Ráno vstanu a dám si prášky. Pak další po snídani, po obědě. Ale už se cítím mnohem lépe, začala jsem jíst čínské byliny,“ přiznala eXtra.cz nedávno krásná herečka. Do boje proti nemoci zahrnula i sport, o víkendech si čas od času vyšlápne na vrchol Sněžky.

Na nejvyšší českou horu chodívá s kamarádkou, která je jí velkou oporou. „Odjet, vypnout, dýchat, smát se, žít, opakovat,“ popsala na Instagramu parťačka Kadeřávkové.

Loni v létě měla naději, že se zákeřné choroby zbaví nadobro. Do léčby na špičkové klinice v Německu vrazila půl milionu korun. Jenže to nevyšlo. „Není šance, že by mi něco vrátili, podepisuje se tam papír, že ta vaše léčba vlastně nemusí dopadnout,“ posteskla si Anička, které se teď ale znovu začalo blýskat na lepší časy.

Mohlo by vás zajímat

Další články