Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Bohyně zrozená z písku: Andrea Verešová shodila šaty a ukázala téměř vše

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
krása
Modelka Andrea Verešová (39) trávila poslední týdny převážně na horách. Jak ale přiznala na sociální síti, nejraději by byla někde v teple u moře. Andrea se tedy alespoň v mysli přenesla na pláž a na svůj Instagram umístila velmi odvážnou fotografii, na které ji fotograf zachytil nahou v písku. Pod Andrejčinou vzpomínkou na teplo se to začalo hemžit obdivnými komentáři.

Andrea (39) je zkrátka kočka. I když letos oslaví čtyřicáté narozeniny, pyšní se tělem bohyně. To dokazuje i fotografie z Malediv, kde pózovala zcela nahá. I když nemůže být v exotice fyzicky, sdílela alespoň tento provokativní snímek. „Mé tělo uvízlo v zimě, moje mysl je ale v tomto ráji,“ napsala pod fotografii.

Oděná do písku

Odhalený snímek logicky udělal radost modelčiným sledujícím. Někteří muži na fotku pěli doslova ódy. „Bohyně zrozená z písku“ či „To je to nejhezčí, co jsem kdy viděl,“napsali. Chválou nešetřily ani ženy. „Ach, jste tak krásná,“napsala jedna z nich. „Nejkrásnější ze všech žen, i naživo jste úchvatná,“ vystřihla Andrejce poklonu další z žen.

Andree to na fotce opravdu nesmírně sluší. Štíhlé tělo jako gazela, navíc bez zbytečných kusů oblečení… Andrea zahalená jenom do písku v člověku evokuje otázku, kam až se zrnka této směsi kamínků všude dostala…

Ukradené lyže

Modelka tráví poslední týdny spíše na horách. Nejdříve byla ukázat již tradičně svůj lyžařský outfit ve Špindlerově Mlýně, na Silvestra už vyrazila s dětmi a manželem Danielem do Vysokých Tater. Tam se bohužel setkala s nepříjemnou situací, kdy jí i její rodině zloději ukradli lyžařskou výbavu.

Související články

Další články