Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bohyně z Karibiku: Simona Krainová potěšila fanoušky nádhernými snímky z dovolené

Bohyně z Karibiku: Simona Krainová potěšila fanoušky nádhernými snímky z dovolené
Zdroj: Archiv Simona Krainová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Žhavě z pláže
Simona Krainová (48) se rozhodla oslavit narozeniny na žhavých karibských plážích. Tam frnkla s rodinou a přáteli. Simona si sbalila kufry a odjela na ostrov Svatý Martin, který má hranice pro turisty jako jeden z mála karibských ostrovů otevřené.

Simona Krainová se rozhodla užít svoje skorokulatiny v teple na písčitých karibských plážích. Jedním z mála ostrovů, který turistům otevřel své hranice, je právě ostrov Svatý Martin. Pokud byste se rozhodli kráčet v Simoniných šlépějích, za zpáteční letenku druhou třídou zaplatíte v průměru kolem 20 000 korun. Na ostrově se pak s přehledem domluvíte anglicky, francouzsky a nizozemsky. Do Karibiku odletěla modelka s rodinou a přáteli. Nesměla chybět ani Simonina fenka Angela Vágnerová Krainová, která má dokonce svůj vlastní účet na Instagramu. Angela směla sedět v letadle vedle Simony, nemusela se tedy trápit v zavazadlovém prostoru.

Cesta se ale neobešla bez rozpolcených reakcí. Modelka čelila kritice, když ji lidé napadali za to, že sdílí vysmáté fotky z dovolené, zatímco Česko válčí s koronavirem. Hejtry ale Simona rázně přerušila. "Žij a nech žít," odbyla je a vydala se nafotit místní pláže. Krásné narozeniny v ráji slaví modelka aktivně. Aby si udržela špičkovou figuru, běhá a rozhodla se také poznat místní kulturu a podívat se po okolí resortu. Ostrov popsala jako místo snů. A šťavnaté fotky v plavkách z žhavých karibských pláží na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat. Simona zapózovala v růžových bikinách a nasává sluníčko plnými doušky. Kromě toho nám také ukázala fotky s rodinou, kamarádkami a nezapomněla vyfotit ani malou Angelu, která si let náramně užila.

Související články

Další články