Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bohyně ve Varech: Andrea Verešová dráždí muže sexy nožkama a zadečkem

Andrea Verešová: Sexy dračice dráždí muže tělem bohyně
Zdroj: herminapress, eXtra.cz/Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 44 fotografií
móda

Krásná slovenská modelka Andrea Verešová (42) všem dámám ve Varech předvedla, kdo je tady královna. Na party UniCredit Bank vynesla model, který přesně kopíroval její dokonalé křivky, a navíc byla "naostro". Přítomní pánové nevěděli, kam s očima. 

56. ročník filmového festivalu v Karlových Varech spěje do poloviny. O dění a zajímavých momentech vás pravidelně informujeme i přes podcast Outsider a Insider.

Sexy Verešová

Naši redakci na nedávné UniCredit Bank party zaujal model slavné modelky Andrey Verešové, která přítomné muže dostávala do varu. Ačkoli má na krku již čtyři křížky, strčí do kapsy kdejakou dvacítku.

Ve velmi přiléhavých šatech odhalujících kompletně celá záda až k zadečku se postarala o pořádné haló. Upřímně - ne každý by měl kuráž vyrazit v takovém modelu, ale modelka se toho zkrátka nebojí. A my tleskáme.

Nezůstalo však jen u krémových šatů. Na další akci, přehlídku návrhářky Zuzany Lešák Černé, vytáhla velmi extravagantní model odhalující její ladné nožky. Co dalšího si pro nás Andrea ještě připraví? To si budeme muset počkat.

Jak to krásné Andree slušelo a co vynesly ostatní dámy na přehlídkce, na to se můžete podívat do naší galerie.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy