Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bohyně s rodinou! Uma Thurman vzala na červený koberec své děti. Hollywoodské hvězdě leží Karlovy Vary u kotníků

Uma Thurman a její děti v Karlových Varech.
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 44 fotografií
Je to tu! Po roce v Karlových Varech opět vypuklo festivalové šílenství. V pátek byl slavnostně zahájen 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu. Největší hvězdou je hollywoodská ikona Uma Thurman, ale největší dekolt je z českých vod - hodně odvážné šaty na červený koberec vynesla Jitka Čvančarová.

UDÁLOSTI V KARLOVÝCH VARECH JSME SLEDOVALI MINUTU PO MINUTĚ:

18:45 - Děkujeme za pozornost. Zpravodajství z 52. ročníku MFF v Karlových Varech najdete ZDE

18:40 - Daniela Peštová přišla s manželem Pavolem Haberou. Habera v padnoucím obleku vypadal dokonale. Daniela měla sice perfektní make-up i účes, ale šaty trochu pokulhávaly. Průhledná látka s rádoby roztomilým límečkem z ní udělaly o deset let starší ženu. Snad se Daniela srovná na Möet Party.

18:33 - Největší zombík ve Varech? Určitě herečka Anna Fialová. "Nechápu, proč se tak krásná a mladá žena dobrovolně hyzdí. Bílé vlasy, bílé šaty, do toho bílá pleť... Mně té omítky přijde přespříliš," uvedla k Aničce Fialové Ornella Koktová.

18:20 - Uma Thurman vypadala na červeném koberci jako řecká bohyně. Nádherný drdol, světlé šaty bez výrazných doplňků. Uma všechny dostala do kolen.

18:16 - Decentní a nádherná. Tak vypadá na červeném koberci Uma Thurman. Ano, klasická hvězda se pozná.

18:09 - Jitka Čvančarová (39) přišla s manželem Petrem Čadkem "Bohužel z ní její model udělal lacině vyhlížející kojnou. Snad ani Marie Terezie neměla po 16 dětech tak velké vnady," poznamenala Ornella Koktová. Třeba bude v sále naplno puštěná klimatizace a Jitka si dojde pro kus kožichu jako minulý rok.

18:06 - Janek Bartoška coby věčně nezadaný mládenec vyfasoval jako doprovod to nejlepší, co mohl. A to topmodelku Karolínu Kurkovou (33). Ta se umí po červeném koberci nést jako málokdo, a proto byl jejich příchod dokonalý. Ovšem sáhnout pod svoji sukničku Jankovi určitě nedovolí.

18:02 - Aňa Geislerová zvolila temně černou róbu bez zdobení a výstřihu. Vypadá, jako kdyby zrovna jela na pohřeb. Docela šok od herečky, která se svlékla donaha skoro v každém filmu. Jediné, co ji mile zdobí, jsou diamantové náušnice.

17:56 - Casey Affleck se při příchodu zachoval jako totální buran. Svoji přítelkyni Florianu doprovodil na červený koberec jen tak halabala a ta chudák nevěděla, jak se má chovat. Rozpačitě koukala po okolí jako tele. "Je mi jedno, jestli tento muž dostal Oscara. To z něho nedělá nadčlověka. Ode mě má velký palec dolů," hodnotí hercův příchod na červený koberec Ornella Koktová.

17:42 - Zuzana Stivínová na červený koberec vynesla bordó šaty s jednoduchým střihem. Pozornost ale poutá bujný dekolt a šperky od společnosti Cartier. Odhadujeme, že Zuzana má na sobě klenoty za více než milion korun.

17:38 - Jitka Schneiderová do sebe klopí už druhou lahvičku Moëtu. Tohle bude divoká noc. Šperky na akci si Jitka půjčila od Bvlgari. Nádhernou róbu má na svědomí návrhářka Zuzana Kubíčková.

17:29 - Jana Plodková dorazila v šatech od Valentina, které z ní udělaly éterickou múzu, skoro až průhlednou osobu. Ale její úsměv napovídá, že je ve vynikající náladě. Na festival dorazila bez manžela a těší se, že si pořádně užije zahajovací noc. Muži jsou přeci často na obtíž.

17:26 - Mezi velmi vzácné hosty 52. druhého ročníku karlovarského festivalu bez diskuze patří paní Livia Klausová. Tu na červeném koberci doprovázel její vnuk.

17:20 - Jiří Bartoška má úsměv na rtech. Nad zákeřnou chorobou definitivně zvítězil a užívá si festivalovou atmosféru. Na červeném koberci vedle něj září jeho manželka Andrea.

17:15 - "Klára Issová, Jana Plodková a Jitka Schneiderová si evidentně nechaly poradit od zkušených stylistů z Elle Lounge. Herečka Jitka Čvančarová (ačkoliv se schovává za své kolegyně) své vnady bohužel neskryla. Snímku vévodí kyprost. "Tento outfit se spíše hodí na casting na filmy pro dospělé. Za takový výstřih se by se nemusela stydět ani Dolly Buster," okomentovala snímek Ornella Koktová.

17:06 - Jitka Čvančarová karlovarský outfit bohužel zase nezvládla. Prsa jí lezou ven a není to hezký pohled. Taková Jana Plodková nebo Jitka Schneiderová na fotce působí méně vulgárním dojmem.

16:50 - Nejkrásnější ženou v Karlových Varech ale Uma Thurman není. Zastínila ji česká modelka Karolína Kurková. Mezi slavné kočky musíme počítat také Danielu Peštovou. Tu ve Varech doprovází její manžel Pavol Habera.

16:45 - Všichni netrpělivě čekáme na hollywoodskou hvězdu první velikosti Umu Thurman Ta při zahajovacím ceremoniálu převezme Cenu prezidenta a v neděli by v letním kině měla osobně představit slavný film Kill Bill.

16:30 - Vítáme vás u on-line přenosu z Karlových Varů. Již v 17 hodin začne velká show. Hvězdy a hvězdičky se netrpělivým fanouškům představí na červeném koberci.

ALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy