Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Bohyně Jitka Čvančarová a její cesta v 10 fotografiích: Od pohledné herečky k nejkrásnější hvězdě českého šoubyznysu?

Jitka Čvančarová
+ Dalších 7 fotografií

Občas plave v módě. Jednou si vyrazí v převleku za holku od vedle, jindy dorazí v nákladné róbě a je jí vidět prádlo. Společenské faux pas dalo by se říct. Ale když ty její křivky stojí prostě za pohled!

Když byla v taneční soutěži StarDance a poznala tam svého manžela Petra Čadka, mluvilo se o ní hodně. Ne kvůli tanci, ale protože pro mnohé byla na parketě tlustá. Jenže to Jitka není ani náhodou. Sošná herečka s pevným tělem je naopak zdravě štíhlá, přesto s výraznými a lákavými oblinami. Ztělesnění Venuše, která nepodlehla dnešnímu trendu vypadat jako vysušená pakobylka.

Jitka Čvančarová (35), matka, herečka, šansoniérka, komička a rodačka z Mělníka, si nedávno zajistila první místo na titulce bulváru, když se objevila na premiéře filmu Dědictví aneb Kurva se neříká v šatech pudrové barvy a s blond vlasy. Z pohledné hnědovlásky se tak rázem stala smyslná bohyně. Která kdyby měla tu šanci a možnosti, Hollywood by se z ní zbláznil.

Protože kromě krásy má na rozdávání i talentu. A nejen dramatického. Svoje komediální vlohy dává na odiv málo, její nejvýraznější rolí v této poloze byla povrchní, namyšlená, sobecká, sebevědomá a módu milující Michelle Pavlíková ve velmi povedeném nováckém seriálu Dokonalý svět, kde jí mělo patřit vedlejší místo. Namísto toho ale strhla veškerou pozornost na sebe, protože tak výraznou ženu na obrazovce nejde upozadit.

Matka malé Eleny často podléhá kritice nejen módní policie, ale i milovníků postav dvanáctiletých dětí nebo Victorie Beckham, jež se dnes považují za vzory. My jsme naopak rádi, že tvrdohlavá umělkyně nehodlá hubnout a sází na svou ženskost, přirozenost a pohodlnost. A je to úplně v pořádku, kult těla Marilyn Monroe nám už dlouho chybí. Čvančarová a její vzhled pro nás byly vždycky důvodem ke zdravé závisti v tom nejlepším slova smyslu, ale poté, co dokončila nedávno svou proměnu, jsme se do ní rovnou zamilovali.

Až se v příštím životě znovu narodíme, chceme vypadat jako ona. Jitko, bravo!

Mohlo by vás zajímat

Další články