Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Bohuš Matuš vysvětluje větu, která na něj hází stín pochybnosti. Nemám z toho radost, říká

Bohuš Matuš.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 3 fotografie
věk partnerky

Bohuš Matuš mnohdy rychleji mluví, než přemýšlí. A ani tentokrát to nebylo jinak. Chtěl sice své mladičké manželce složit kompliment, místo toho je pro smích před celým národem. Nyní se redakci eXtra.cz pokusil vysvětlit, jak vznikla věta, že je šťastný, že jeho žena vypadá jako desetiletá holčička. 

Nestalo se to poprvé a nejspíš ani naposledy. Bohuš Matuš vypustil ze svých úst větu, která začala vmžiku rezonovat společností. On si to v tu chvíli sice neuvědomil, zpětně mu ale došlo, že jsou věci, které se nahlas neříkají. I kdyby to myslel ve vtipu, což nyní tvrdí.

Vše začalo, když se ho redaktorka expres.cz zeptala, jak se mu líbí nový nos jeho o třicet let mladší manželky, která má za sebou plastickou operaci. A Bohuš promluvil rychleji, než přemýšlel. „S novým nosem vypadá jako holčička, vypadá na deset let. Opravdu jí to sluší,“ vypustil ze svých úst prý Matuš.

Bohuš Matuš: Nemám radost, že vypadá na deset

Ačkoli jeho hláška jednou nejspíš zlidoví, on nyní bere zpátečku a snaží se vysvětlit, jak vše vzniklo. A také co doopravdy chtěl říci. “Vyšlo, že jsem se radoval, že Lucinka vypadá na deset let. Ono to tak není. Já jsem řekl, že já žádnou plastiku nemám, a u Lucie jsem řekl jen to, že přestože jí bude 20 let, tak po plastice nosu vypadá bohužel na deset,” sdělil naší redakci Matuš.

"Vypadá ještě mladší než předtím, z čehož samozřejmě radost nemám,” dodal zpěvák, kterému byl v minulosti věk jeho partnerky nejednou předhazován, a mnozí také kritizovali i to, že se dali dohromady v době, kdy bylo jeho Lucii teprve šestnáct let.

I to je důvod, proč se v posledních měsících podle svých slov drží v ústraní. “Společnosti se vyhýbáme. Snažíme se nikam nechodit a důvěřujeme jen určitým lidem,” vysvětlil Matuš s tím, že na VIP večírky téměř nechodí.

“Mně je jedno, co si lidi myslí, ale mojí ženě to vadí. A já se jí nedivím. Nic mi na to sice neřekla, byla z toho ale smutná. Já to řekl ve vtipu a v jiném kontextu,” snaží se vysvětlit Matuš, který je pověstný tím, že rychleji mluví, než přemýšlí.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy