Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bohuš Matuš už Lucinku nezlomí vejpůl: Zbavil se přebytečných kil a vypadá výborně

Bohuš Matuš i kvůli Lucince slušně zhubnul.
Zdroj: archiv B. Matuše
+ Další 3 fotografie
PROMĚNA
Zpěvák Bohuš Matuš (46) má mladou lásku, a tak chce dobře vypadat, aby se jí líbil, více toho zvládl a vydržel všechno, co muž vydržet má. A sedmnáctiletá Lucie si jeho proměnu nemůže vynachválit.

Změna

Ještě nedávno to vypadalo, že Bohuš Matuš (46) bude za chvíli koule, protože mu jeho Lucinka (láskyplně jí přezdívá miminko) pekla jednu luxusní buchtu za druhou. A protože během karantény neměl téměř co na práci a většinou trčel doma, mohl se obalit hodně velkou tukovou vrstvou. Kdyby ji pak třeba omylem zalehl, asi by to nebylo to pravé ořechové.

Jenže pěvec, kterého řada lidí kvůli jeho hlasovému rozsahu přirovnává k Waldemaru Matuškovi, šel ve skutečnosti do sebe, a tak své lásce neublíží. Naopak.

Sundal panděro

„Docela jsem zhubl. Měl jsem panděro, tak jsem se ho snažil zbavit. Začal jsem vynechávat hranolky, čínu a i jinak jsem změnil jídelníček. Cítím se výborně,“ řekl eXtra.cz Matuš a na důkaz přidal fotky, na nichž je úbytek váhy jasně vidět.

Lucinka je prý spokojená, ještě aby ne, když má Bohuš větší kondičku. A tu bude potřebovat i jinak než třeba doma pro přidělávání poliček, protože po výpadku příjmů během koronakrize se mu opět rozjíždí kolotoč pracovních závazků.

Zase vydělává

„Už v květnu nějaká byla, i teď v červnu a v červenci už mám asi deset vystoupení. Jsem až překvapený z toho, jak se to rozjelo. Do toho se připravuju na hlavní roli v Katu Mydlářovi a vystupuji i s 4 Tenory,“ dodal pohublý Matuš.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy