Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bohuš Matuš ukázal Lucinčinu buchtu: Nic sladšího jsem nikdy neochutnal, rozplýval se

Bohuš Matuš ukázal Lucinčinu buchtu: Nic sladšího jsem nikdy neochutnal, rozplýval se
Zdroj: archiv Bohuš Matuš
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Zpěvák Bohuš Matuš (46) si užívá své lásky s mladou Lucinkou (17), která by se pro něj doslova rozkrájela. Sice jde o věkově rozdílnou lásku, ale nadaný zpěvák si ji nemůže vynachválit. Dokonce se pochlubil, čím jeho chuťové pohárky mladá dívka zásobuje. V době, kdy byli kvůli nouzovému stavu zavřeni v Bohušově bytě, zpívali a jedli dobroty.

Sám Matuš přiznal, že v době, kdy platilo nařízení vlády, aby lidé ven chodili minimálně, se byt Matuše proměnil v pěveckou show SuperStar a kulinářskou reality show MasterChef. Důvodem je, že společně trávili čas zpíváním a vařením.

"V době koronavirové epidemie jsem koupil domácí hudební studio, které mně postavil můj nejmladší bratr Jan. On je hudebně založený rapper v Písku a s ním jsem natočil i deset autorských skladeb pro revival Vladimíra Nerušila, který pro ně vymyslel hudbu i text. A do toho nám podstrojovala Lucinka, pekla nám buchty, bublaniny, muffinky, aby se nám lépe pracovalo," popsal pro eXtra.cz zpěvák.

Skvělá kuchařka

"Teď se ale už těším do práce. V Divadle Broadway zkouším roli Kata Mydláře. Musím ale vychválit do nebes kuchařské vlastnosti Lucinky, prostě je úžasná. A když jsme měli chvilku a nevařilo se či nepeklo, tak jsme zpívali, byl to dobrý čas, ale teď mě čeká zase práce, abych rozdával radost lidem," dodal Matuš

Vypadá to, že Matuš našel v Lucince hotovou bohyni A i když to zprvu vypadalo, že jejich vztah nemůže vydržet, teď spíše ukazují lidem návod, jak si vztah udržet v dokonalé kondici...

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy