Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bohuš Matuš teskní po Ivetě Bartošové: Neměli jí sebrat syna, to rozhodlo o jejím konci, míní

Bohuš Matuš, Artur Štaidl a Iveta Bartošová
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 38 fotografií
SMUTEK

Zpěvák Bohuš Matuš (50) je citlivá duše, takže se ho velmi dotkly uplynulé týdny a vzpomínání na kolegyni Ivetu Bartošovou (48), která před deseti lety spáchala sebevraždu. Podle něj za vše může to, že přišla o syna. „To rozhodlo,“ sdělil svůj názor eXtra.cz.

Bohuš Matuš a Iveta Bartošová: Moc mi pomáhala

„S Luckou jsme se dívali na seriál Iveta, úplně mě to dostalo. Je mi moc líto, jak to s ní dopadlo,“ prozradil eXtra.cz zpěvák Bohuš Matuš. „Znal jsem se s ní od svých začátků, to jsem měl ještě vlasy,“ usmál se.

„Iveta byla hodná, působila jako princezna. A překrásně zpívala. Byla na mě strašně milá, vzala mě na turné, brala mě i na akce. Chovala se ke mně hezky. Bylo to moc fajn, že mě takhle jako začínajícího zpěváka brala pod křídla,“ vzpomíná umělec.

„Byla ve stáji Karla Svobody, který se mi tehdy věnoval, tak jí asi řekl, ať mi taky pomůže,“ vybavuje si Matuš.

A přidá další usměvavou poznámku. „V muzikálu Hrabě Monte Christo jsme mimochodem hráli milenecký pár, ale mimo pódium se ke mně opravdu neměla,“ směje se.


„Když mámě vezmete dítě, je to konečná“

„Těžko jinak říci, co za tím jejím koncem všechno bylo. Podle mě vše docela šlo do doby, než jí vzali Artura. Tam se to pak rozjelo. Protože jak mámě vezmete dítě, tak je to konečná,“ přemítá Matuš nahlas.

Jeho kolegyně Magda Malá nám nedávno prozradila, jak bujaré večírky prožívali v devadesátkách u muzikálů, jako byli Dracula nebo Hrabě Monte Christo. A zatímco zbytek ansámblu kolikrát pařil až do ranních hodin, Iveta Bartošová, která později proslula alkoholickými skandály, se pro někoho možná překvapivě držela zkrátka.

Doporučené video: Rozhovor s Bohušem Matušem:


„Co si vybavuji, tak Iveta pobyla vždy jen chvilku a pak spěchala domů. Byly to divoké mejdany, ale nepamatuju si, že by se toho Iveta nějak aktivně zúčastnila,“ dodal pro eXtra.cz Bohuš Matuš, který na zesnulou kolegyni vzpomíná jen v dobrém.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy