Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš slaví 48: K narozeninám si s Lucií pořídili dům snů, nebude chybět kolotoč

Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
DÁREK

Zpěvák Bohuš Matuš (48) a jeho žena Lucie (18) dosud pendlovali mezi byty, dnešní narozeniny umělce se ale kryjí s jejich plánováním budoucnosti v novém. Už za pár dnů jim bude říkat pane dům na okraji Prahy.

Bohuš Matuš má narozeniny

Zpěvák Bohuš Matuš slaví 48 let, nijak to ale neprožívá.

„Příliš to slavit nebudu. Zajdeme si s manželkou a s tchyní do restaurace, ale jinak nás plně zatěžuje stěhování. Pořádně oslavím až padesátku,“ řekl nám oslavenec, který je přes všechno, co o něm koluje, hlavně majitelem opravdu výborného hlasu.

„Sehnali jsme si totiž baráček se zahradou, chceme tam Natynce dát kolotoč, houpačku a pískoviště. Pro vyrůstání dítěte je dům se zahradou ideální a my teď bydlíme v paneláku,“ vysvětluje eXtra.cz zpěvák.

Útěk z nebezpečí

Posledním impulsem ke změně bydlení, a navíc takhle radikální, byl nedávný konflikt se sousedem, který se málem popral s bratrem zpěváka.

„Sousedy jsme měli vždycky skvělé. Jedna starší paní, bývalá baletka z Národního divadla, na mě na Letné dokonce chodila zvonit, aby mi vytknula, že jsem přestal zpívat, že ji to uklidňuje. Dokonce mi chtěla odkázat nějaký majetek, což jsem odmítl. Tady jsou sousedé taky výborní. Jen jednoho nemají rádi. Mně by nevadil, ale nemám rád neslušnost. Přestalo tu být bezpečno, i návštěvy sem za námi přestaly chodit,“ popisuje Matuš.

Lucie ho dojala dárkem

„Do pětadvacátého se chceme odstěhovat. Dokonce se nám ozvali stěhováci, kteří mají rádi Lucinku, a odstěhují nás zadarmo​. Mimo diskuse na sociálních sítích jsou k nám lidé laskaví a mají nás rádi,“ pochlubil se.

Kromě domu má Bohuš obrovskou radost z prezentu, který mu darovala jeho žena Lucie. „Dostal jsem fantastický dárek, Playstation 5. Oba dva moc rádi hrajeme hry. A nadšení jsme byli i z virtuální reality,“ prozradil nám závěrem.

Související články

Další články