Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš slaví 47: Už vím, co je důležité, nejhezčí dárek mi dá brzy Lucinka

Zdroj: archiv Lucie P.
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY
Pro mnohé kontroverzní, pro jiné skvělý zpěvák Bohuš Matuš slaví 47. Místo nějakých bouřlivých párty se ale spíš pilně připravuje na nejdůležitější roli svého života, otcovství. Potomka mu porodí jeho sedmnáctiletá Lucinka.

Bohuš Matuš otcem

„Dostávám samé krásné dárky. Od pana doktora Františka Janečka třeba ten, že mi znovu dal hlavní roli v Plesu upírů. Je to borec, jsem mu moc vděčný. A v prosinci přijde ten nejhezčí dárek. Nemůžu se dočkat,“ tetelí se blahem Bohuš Matuš (47), který bude ve svém věku poprvé tátou.

„Pít nebudu, maximálně si dám skleničku s tátou v Písku. Oslavu chystám 21. srpna Na Gauči ve Stromovce. Budeme mít narozeninový koncert s Magdou Malou (53) a Markem Černochem, oslavíme i miminko, všechny srdečně zvu,“ láká fanoušky.

Průšvihy jsou minulost

Ještě před pár lety byl „příštipkář“, přes výborný hlas se v hudební branži jen nešťastně plácal a sžíraly ho dluhy Pak mu ale nabídl muzikál již zmiňovaný František Janeček, dostal se do popředí zájmu médií začal taky samostatně i s kolegy koncertovat.

Dnes už má zaplněný diář na měsíce dopředu a na svou finanční situaci si poprvé v životě nemůže vůbec nijak stěžovat. Hodně to prý souvisí s tím, že si uspořádal soukromí, v němž je s těhotnou Lucinkou šťastný.

„Byl jsem i průšvihář, holt některým chlapům trvá skoro do padesáti let, než některé věci pochopí. Už vím, co je důležité. A jako partner nastávající maminky si to obzvlášť uvědomuju,“ dodal.

Související články

Další články