Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš slaví 46 a nemůže se dočkat: S Lucinkou (16) chceme svatbu a samozřejmě děťátko

+ Dalších 13 fotografií
Všechno nejlepší
Malý krok pro lidstvo, ale velký skok pro Bohuše Matuše (46)! Muzikálový zpěvák slaví narozeniny a to znamená jediné: další časový úsek je pryč a svatba s jeho Lucinkou (16) se zase o kousek přiblížila. Jak sám před časem přiznal, moc by si své o třicet let mladší přítelkyni přál nasadit snubní prstýnek. Ta zase touží po děťátku a ani tomu by se Matuš nebránil!

Bohuš Matuš (45) už počítá dny, kdy bude jeho Lucinka (16) plnoletá, aby si ji mohl vzít. A jeho dnešní narozeniny jsou dalším milníkem, jenž mu čekání zkrátí!

Narodil se 17. srpna 1973 v Písku, odkud po základce odešel do Liptovského Mikuláše studovat vojenskou školu. V roce 1989 se pak ještě pro jistotu vyučil kominíkem. Zpívat se učil nejprve na konzervatoři v Brně a později i v Praze.

Stal se z něj úspěšný muzikálový zpěvák, kterého proslavilo především účinkování v muzikálu Ples upírů. Z něj ho znají i rodiče šestnáctileté Lucinky. „K našemu vztahu se nijak nevyjadřovali, ale myslím si, že zpočátku se toho báli… Když ale viděli, že se opravdu milujeme a klape nám to, tak to dál neřešili,“ svěřil eXtra.cz Matuš.

Se svou mazlivkou má velké plány. Přiznal, že se nebude bránit svatbě. Lucinka by zase chtěla děťátko a ani s tím by neměl Bohuš problém. „Mojí mamince jsem se narodil v jejích sedmnácti letech, takže si to představit umím a nebráním se tomu,“ vysvětlil nám.

Tak uvidíme, zda dodrží svá původní slova, že bude čekat do Lucinčiných osmnáctin, anebo se to celé semele ještě dřív.

Prozatím přejeme všechno nejlepší!

Mohlo by vás zajímat

Další články