Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bohuš Matuš si v novém bydlení zoufá: Po nocích nás terorizují divoká prasata, říká

Bohuš Matuš: Jeho dům po nocích obchází prasečí přízrak
Zdroj: Renata Bušková eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
NÁVŠTĚVNÍCI

Jen co se přestěhoval do nového, už musí řešit „prasečinky“. Přesněji řečeno demoliční divoká prasata. „Pokaždé nám zdemolují plot a procházejí se po zahradě,“ řekl eXtra.cz zpěvák Bohuš Matuš (49), který má pochopitelně strach o dvouletou dceru.

Bohuš Matuš: Potíže s prasetem

Tak moc se těšil do nového prostředí a pořád si ho nemůže vynachválit. Ale jednu drobnou vadu má. Mají malé dítě, o které se bojí, a teď už vědí, že každý den je tu riziko: nedobrovolně hostí nezvanou návštěvu. Zatím jen po nocích.

„Nové bydlení je bezvadné. Už si dáváme dohromady zahradu. Co jsme se ale přestěhovali, v půl třetí každé ráno nám tu straší divoké prase, nebo prasata. Vždy přijde jedno, ale nevíme, jestli se nestřídají,“ prozradil eXtra.cz zpěvák Bohuš Matuš.

„To zvíře pokaždé probourá železný plot, udělá v něm díru, musí se znovu a znovu opravovat. A pak si v klidu chodí kolem baráku,“ pokračuje.

S trochou nadsázky má ale se škodnou plán. „Mohl bych ho, nebo je nechat odlovit a servírovat na svých narozeninách,“ vtipkuje.

Oslava padesátin pro 400 lidí

„Budu je pořádat na zámečku Štěnovice, který si pořídili mí kamarádi. Pozval jsem rodinu, samozřejmě nebude chybět i moje žena s dceruškou, s nimi tam strávím pár dní. Ale na oslavu dorazí dalších asi čtyři sta lidí. Zazpívám spolu s Fandou Čermákem, se kterým rád vystupuju. Navíc na něj letí ženský a já mám tak klid,“ přidal s humorem zpěvák, který padesátiny oslaví také 6. listopadu 2023 koncertem v Divadle Broadway.

Bohuš Matuš každopádně bydlí v novém a je nadmíru nadšený.

Původně měl potíže se sousedy v domku, pak ho z dalšího bydlení, pronajatého bytu, narychlo vyhodila majitelka s tím, že byt musí rychle prodat. Nakonec mu krk zachránil fanoušek, který ho kontaktoval na sociálních sítích a nabídl mu za skvělou cenu svůj vlastní dům nedaleko Prahy. „Žijeme tam konečně sami, je to krásné bydlení, nic okolo, další dům je až daleko od nás. Majitelem je strašně milý pán, ale nepřeje si medializovat,“ svěřil se majitel mimořádného hlasu.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy