Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš se snaží dokazovat, jak je sexuálně aktivní, Patrasové vypálil očima výstřih!

O tohle jsme se museli podělit.
Zdroj: herminapress.cz

Přilepte Bohušovi Matušovi (40) do obličeje jakákoliv prsa a máte od něj klid. Třeba když jsme nedávno uveřejnili článek o tom, jak se Matuš téměř dobrovolně nechal udusit prsy, které patřily podezřelé postavičce z českého šoubyznysu, jejíž facebookový profil vypadá jako zpovědnice pacienta po lobotomii s vyhřeznutím střev.

Zpěvák s jedinečným hlasem, ale špatným managementem, který ho nikdy nedokáže dotáhnout do výšin Káji Gotta (74), na což by Matuš měl, si už delší dobu snaží pěstovat image donchuana, kterému neuteče žádná sukně. Aby zavřel pusu posměváčkům, kteří stále zmiňovali cosi o jiné orientaci, našel si Bohuš před roky v mateřské školce přítelkyni, se kterou už teda nějaký ten pátek je, takže předpokládáme, že už navštěvuje školní družinu. V poslední době se u Bohuše vyskytla opět jakási laktační touha, takže když se ukázal ve společnosti vedle Dády Patrasové (57), sjely mu oči do jejího naditého výstřihu a my jsme z toho šoku na protest upálili všechny žížaly v okolí.

Související články

Další články