Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Bohuš Matuš se sedmnáctiletou Lucinkou promluvili o druhém dítěti: Bude to Bohoušek

Bohuš Matuš a Lucinka kupuji už knížky pro miminko.
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Další 2 fotografie
Přiznání
Vztah sedmačtyřicetiletého zpěváka Bohuše Matuše a jeho teprve sedmnáctileté přítelkyně Lucinky budí kontroverze už tři roky. Jenže ačkoli by se mohlo zdát, že jejich vztahu neustálá kritika jen ublíží, láska naopak spíše vzkvétá. Nyní partneři promluvili o tom, že by nedávno narozené dceři chtěli pořídit ještě bratříčka Bohuška.

Kontroverzní pár to neměl už od začátku svého vztahu jednoduché. Bohuš Matuš (47) nejdříve svou tehdy patnáctiletou přítelkyni Lucinku prezentoval jako svou fanynku, poté kamarádku a nakonec přítelkyni. Nyní už je z ní i matka jejich prvního dítěte, dcery Natálky, která se narodila v roce 2020. „Já jsem rodinu vždy velmi chtěl a jsem moc rád, že se nám narodila krásná holčička,” řekl Bohuš v nedávném rozhovoru pro Život ve hvězdách. Jeho přítelkyně Lucinka dodala, že si myslí, že každý to má v hlavě trochu jinak. „Někdo si chce užívat diskotéky a někdo chce mít brzy rodinu,” svěřila se. Je tedy jisté, že Lucinka je spíše rodinný typ.

I přesto, že je ještě stále v teenagerském věku, podle Bohuše se o domácnost dokáže starat na výbornou. „Je zodpovědná a úžasná maminka, což mě příjemně překvapilo. Moc jsem tomu nevěřil,” prozradil Bohuš a dodal, že předtím měli společného králíka Ouška, o kterého se prý staral jen zpěvák. V rozhovoru na ni pěl jen samé chvály a při tom ji skoro až otcovsky hladil po vlasech.

Dalším potomkům se nebrání

Pár v rozhovoru také přiznal, že se dalším potomkům určitě nebrání. „Moc to neplánujeme. Jak to přijde, tak to přijde, ale s Lucinkou samozřejmě moc rád. Ještě bychom chtěli sourozenečka Bohouška,” rozplýval se Bohuš a jeho přítelkyně souhlasně přitakávala.

Lucinka na otázku, co ji udělá spokojenou, odvětila, že svatba a deset dětí. To první se jí zřejmě brzy splní, protože s Bohušem plánují svatbu 12. května, tedy v den, kdy bude Lucince osmnáct let. „Já Lucince pořád říkám, že má ještě čas a že je sama ještě miminko, a proto bychom to neměli uspěchat. Ať se ještě rozkouká,” nechal se slyšet Bohuš.

Negativních komentářů už je minimum

Negativní poznámky provázely vztah tohoto páru už od samého začátku. Ale podle Lucinky se situace v poslední době uklidnila. „Teď se to obrátilo a naštěstí jsou hlavně pozitivní komentáře, za což jsem moc ráda,” přiznala otevřeně. Zároveň doufá, že její plnoletost už poznámky o jejich vztahu definitivně utne.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy