Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Bohuš Matuš otevřeně: Promluvil o druhém miminku i novém bydlení

Bohuš Matuš a jeho krásná rodina.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Žárlivost

Zpěvák Bohuš Matuš (49) se poslední roky nezastaví. Od té doby, co se dal dohromady s mladičkou Lucinkou (19), totiž přivítali na svět holčičku a přestěhovali se do většího bytu na Praze 4. V rozhovoru pro Blesk prozradil detaily ohledně stěhování i třeba o tom, jak na sebe oba žárlí.

Bohuš Matuš se se svou Lucinkou nedávno přestěhoval. Našli si byt na Praze 4, který splňuje jejich požadavky. „Žena chtěla velký byt,“ nechal se slyšet v rozhovoru pro Blesk.

„Má asi osmdesát metrů čtverečních. Jsou tam dva pokojíčky – jeden má naše malá Natynka, druhý máme s Lucinkou jako ložnici. A pak je opravdu obrovská kuchyň s obývákem. Natynka tam má hračky a my koukáme na televizi,“ rozpovídal se o jejich společné dceři.

Plánují další potomky?

V rozhovoru padla řeč i na případné další potomky. Bohuš má v tomhle ohledu jasno. „No tak určitě bychom chtěli ještě jedno miminko. Chlapečka, protože holčičky víc inklinují k tátovi a kluci zase k mamince. Ale nevím, protože Lucinka je po operaci kýly a napoprvé jí to udělali hrozně blbě. A podruhé pan doktor říkal – pořád to není dobrý. Takže chceme počkat ještě aspoň rok. Mám o ni strach,“ prozradil zpěvák starostlivě.

Bohuš Matuš je velmi otevřený, a tak se přiznal i k tomu, že na svou manželku občas žárlí. Ona to má ale prý stejně. My se milujeme, takže na sebe občas pochopitelně i žárlíme,“ uvedl.

Svou ženu vynachválil

Na svou ženu, která s ním otěhotněla v sedmnácti letech, však zpěvák pěje samé chvály. Je prý skvělá maminka. Já musím Lucku vychválit, protože je neskutečně úžasná. Stará se 24 hodin denně, má prostě tři chůvičky. Neřekl bych to do ní a leckterá třicetiletá maminka by se od ní mohla učit,“ promluvil starostlivý otec Natálky před časem pro eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy