Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bohuš Matuš odhalil tajemství jejich kritizované lásky: Prozradil, jak Lucinka přesně otěhotněla

Lucinka a Bohuš Matuš
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Dalších 7 fotografií
LÁSKA
Málokdo v České republice asi rozumí vztahu Bohuše Matuše (47) se sedmnáctiletou Lucinkou P., která mu už velmi brzy přivede na svět dceru. Podle zpěváka jsou spolu ale šťastní a není nic, co by je rozdělilo.

Lucinka si splnila sen

I když Bohuš Matuš (47) a Lucinka bývají terčem posměchu, majitel jednoho z nejlepších popových hlasů u nás (ne-li toho úplně nejlepšího) se tím nijak netrápí. Říká, že kdo ho chce nenávidět, bude ho nesnášet a posmívat se mu, i kdyby udělal cokoli. A tak se klidně i shazuje, aby své kritiky potěšil, a radši si v klidu v ústraní plnými doušky užívá dosud nepoznaných pocitů štěstí.

„Lucinka je šťastná. Směje se, chtěla dítě a teď tak svítí radostí. Ale opravdu! Moc po něm toužila. Říkal jsem jí: ‚Lucinko, neblázni!‘. A ono se to nakonec stalo samo,“ popisuje pro eXtra.cz svou životní lásku Matuš. Hned, jak příští rok dosáhne plnoletosti, vezme si ji dokonce za ženu.

Dojímání nad košilkami

„Je mi sedmačtyřicet. Pro mě je důležité to, ať je štěstí, láska a pohoda. Hlavně, ať se smějeme. A to se smějeme. Vlastně nikdy jsem se neměl takhle dobře. Lucinka je úžasná! Odněkud přijdu, ona je u žehlícího prkna a žehlí mi košilky. To mě vždycky tak dojme, jak i uklízí a celkově se snaží. Máme svět sami pro sebe, je jen náš a jsme šťastní,“ dodal Bohuš Matuš.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy