Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Bohuš Matuš o ženě a dceři: Lucie má 3 chůvičky, Natynce zaplatím drahou školku pro talenty

+ Dalších 7 fotografií

Zpěvák Bohuš Matuš (49) byl jedním z hostů nedělního koncertu věnovaného Ivetě Bartošové. Uctil její památku písní a poté ho redakce eXtra.cz vyzpovídala. Zazněla příjemná chvála na manželku Lucii i jejich dceru Natálii, která půjde nejspíš v otcových šlépějích. 

Skryté talenty jejich dcery

Bohuš Matuš se rozpovídal hlavně o své téměř dvouleté dceři Natálce, která má zřejmě stejné sklony jako její tatínek, ráda zpívá, a proto ani nebude chodit do klasické školky. "Natynka si pořád zpívá, od rána do večera a asi ji to chytne. Ty holky jsou většinou po tátovi, takže si myslím, že zpívat bude," svěřil se zpěvák. Kromě zpívání ale miluje i jídlo. "Hrozně ráda papá. Vždycky, když jdeme do obchoďáku, tak Natynka první, co říká, je lízátko a šunku. Tak jí koupíme deset deka šunky," prozradil Matuš.

Jaký je otec?

Na otázku, jaký je otec, zpěvák odpověděl: "No já jsem takový bohém. Nejsem asi nejlepší otec, to bych si tak nefandil. Mám každý den vystoupení, teď v září jsem jich měl dvacet pět, takže se moc nevídáme." Svou dceru ale rozhodně nezanedbává. "Natálka zatím do školky nechodí, ale jezdí na taková cvičení, teď bude chodit do prestižního kroužku," řekl zpěvák. "Až bude chodit do školky, tak jí budu platit drahou školku, aby chodila mezi děti, které jsou umělecky založené," prozradil Bohuš.

Svou manželku si nemůže vynachválit

Bohuš žije se svou již manželkou Lucií Matušovou (19), která se zpěvákem otěhotněla v sedmnácti letech, podle něho je prý skvělá maminka. "Já musím Lucku vychválit, protože je neskutečně úžasná. Stará se 24 hodin denně, má prostě tři chůvičky. Neřekl bych to do ní a leckterá třicetiletá maminka by se od ní mohla učit," promluvil starostlivý otec Natálky.

Na páru všechny zaujal jejich věkový rozdíl, který činí 30 let. Informace, že čekají miminko, přišla v roce 2020, o rok později se Lucka za slavného zpěváka provdala. Zpěvákova manželka to ale nemá vůbec jednoduché. Stále je terčem kritiků, kteří ji odsuzují kvůli mladému věku, v němž se stala maminkou. Lucčino vyjádření najdete v tomto článku eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy