Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bohuš Matuš o tenkrát poprvé jeho o 29 let mladší Lucinky: Byl jsem opatrnost sama

Bohuš Matuš a Lucie si rozdělili instagramové účty.
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Dalších 12 fotografií
LÁSKA
Vztah Bohuše Matuše (46) se studentkou Lucinkou (17) přezdívanou miminko se u mnoha lidí nesetkal s vůbec žádným pochopením, mimořádně nadaný zpěvák je ale s dívkou i dva roky poté, co se do ní bezhlavě zamiloval. Jaké to bylo tehdy poprvé a co je spolu ještě drží?

Poprvé

„S Lucinkou jsme se poznali na jednom benefičním koncertu, kde jsem zpíval a zalíbil se jí. Tenkrát mi řekla, že je jí devatenáct, až o dost později jsem zjistil, že jí bylo patnáct,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš (46) s tím, že trvalo další rok, než se pomalu začali oťukávat.

„Bydlíme nedaleko sebe, tak jsme se v jejích šestnácti začali pomalu scházet a pak už jsme spolu byli. Co se týče sexu, nikdy jsem ji k ničemu nenutil. Půl roku jsme se poznávali, než vůbec k něčemu došlo. Bylo to všechno v klidu, opatrně, bez křeče,“ přiznává nadaný zpěvák.

Proč ji miluje?

I když řadu lidí napadne, že Matuše na jeho lásce přitahuje především nevinnost a mladičké tělo, jeho pravé důvody pro obdiv sedmnáctileté dívky jsou překvapivě úplně jiné.

Lucinka je velmi sečtělá. Je určitě mnohem chytřejší než já. Přečetla obrovské množství knih. Je úplně jiná než její vrstevnice. Je milá, slušně vychovaná, na diskotéku by nikdy nešla. Je pohodová a není do větru. Taky se skvěle směje, má bezstarostné myšlenky. Když přijdu unavený z vystoupení, nechce se mnou řešit žádné hlouposti a hrůzy, jenom se smějeme,“ dodal Matuš s tím, že pozná, že ho jeho mladá partnerka bezmezně miluje, a tak jí to dokáže oplácet stejnou mincí.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy