Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Bohuš Matuš o těhotenství své milované Lucinky: Musí hodně hajat a nechat se opečovávat

Lucinka a Bohuš Matuš
Zdroj: Se souhlasem Bohuše Matuše
+ Dalších 12 fotografií
POŽEHNÁNÍ
Jak redakce eXtra.cz jako první informovala, zpěvák Bohuš Matuš (46) se už brzy dočká prvního potomka, kterého mu v prosinci tohoto roku přivede na svět jeho milovaná sedmnáctiletá Lucinka. Jak prožívá jako nastávající otec těhotenství své lásky? A jak ke zplození došlo?

Koronavirové dítě

„Ano, čekáme miminko. Lucinka je ve dvacátém týdnu, měli jste správné informace, rodit bude v prosinci. Když se dva lidé mají rádi, může z toho vzniknout zázrak. A nám se povedl,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš (46).

„Přesný den, kdy jsme miminko z lásky počali, vám neřeknu, ale dalo by se to asi spočítat. Měli jste ve svém článku pravdu: bude to koronavirové dítě. Byli jsme hodně doma a hodně spolu, takže jsme se tomu pilně věnovali,“ usmívá se šťastný.

Utajené těhotenství

Ten původně naivně předpokládal, že těhotenství své milované mladé přítelkyně i narození potomka utají ještě skoro celý rok.

„Chtěli jsme to ututlat až do Lucinky osmnáctin právě z důvodu, aby ji nikdo nenapadal. Upřímně jsem si ale myslel, že jste to v redakci eXtra.cz věděli už před měsícem. Když jste se mnou v té době dělali rozhovor, hodně jste k tomu směřovali a já to ještě nechtěl prozrazovat,“ tvrdí Matuš, který prý pohlaví ještě neví a je mu jedno. Hlavní je, aby se dítě narodilo zdravé.

Strach ze zodpovědnosti

Pro téměř sedmačtyřicetiletého zpěváka jde o úplně novou životní zkušenost, které se logicky v první chvíli zalekl.

„O svou rodinu se starám už léta, o své vlastní miminko ale doteď ne. Ztrojnásobí se mi zodpovědnost. Ale když má člověk někoho rád, je to všechno v pohodě. I když ze začátku jsem byl vyděšený, teď už se cítím posílený,“ věří.

Péče o Lucinku

Lucinka a miminko, které nosí pod srdcem, jsou nyní středobodem jeho vesmíru.

„O Lucinku samozřejmě pečuju. Musí jenom hajat a odpočívat, aby bylo miminko v pořádku. Je to maminka mého dítěte, které bylo vyrobené z lásky, a ze všeho mám teď mnohem lepší pocit. Budu mít čtyři děti. Lucinku, miminko, králíka a papouška,“ těší se.

Miminku už zpívá

„Přemýšlím taky, že tuhle krásnou událost využiju ve své tvorbě a nazpívám o tom novou hezkou písničku,“ plánuje. A závěrem nám prozradil i to, že jeho profesi dítě v bříšku Lucinky už nejspíš dobře zná.

„S miminkem samozřejmě už komunikuju. A vždycky, když se rozezpívávám, tak hodně reaguje,“ dodal zaláskovaně Bohuš Matuš.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy