Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bohuš Matuš o kuchařském umění své manželky: Lucinka koukala do knížek, pak sama začala vařit, tetelí se

+ Dalších 10 fotografií

Hvězda českých muzikálů Bohuš Matuš je pořád v jednom kole. Když zrovna nemá představení nebo koncert, pak tráví čas u sporáku. Vaření ho baví, ale prý i jeho mladá manželka Lucie Matušová se v kuchařském umění stále zdokonaluje. O tom se rozpovídal před kamerou eXtra.cz.

Vaří moc rád

Muzikálový zpěvák Bohuš Matuš se po boku své mladičké manželky Lucie rozhodně nenudí a z jeho slov je patrné, že se o ni stará jako o princeznu. Nedávno pro eXtra.cz prozradil, jak si svou lásku udobřuje, nyní se přiznal, že vládne i v kuchyni. Takovou pomoc od partnera by jistě bralo mnoho žen.

"Moje žena miluje exotická jídla," řekl nám zpěvák na křtu knihy Praha-Dillí, život mezi dvěma světy. Lucie má prý nejradši mořské plody, jako jsou chobotnice a krevety, ale její manžel své lásce velmi rád vaří domácí kuchyni. "Chutnají jí i česká jídla. Ráda sní klidně i buřtguláš, já ho dělám moc dobrej," poznamenal s úsměvem.

V kuchyni se zlepšuje

Podle jeho slov ale Lucie dělá v kuchyni také pokroky. "Sama také vaří a dost se naučila. Hodně koukala do knížek, takže některý polívky má úplně skvostný," pochvaloval si kuchařské umění své manželky Matuš.

Že by se někdy u kuchyňské linky objevili oba, to se prý příliš často nestává. "My se u toho střídáme, takže buď vařím já, nebo Lucie," řekl Matuš a pochlubil se, že jejich dcerka Natálka je také vděčný strávník. "Natynka papá moc ráda, třeba dnes snědla celou půlku grilovaného kuřete," řekl o malém jedlíkovi pyšný táta Bohuš Matuš.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy