Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš nám předvedl, jak svému miminku barví vlásky: Galerie jejich hrátek

Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Vztah jednoho z nejnadanějších českých zpěváků Bohuše Matuše (46) s o třicet let mladší přítelkyní Lucinkou (16) budí stále velké emoce. Ačkoliv jim lásku mnoho lidí přeje, sám Bohuš už několikrát přiznal, že se setkal s negativními ohlasy i ve své profesi. Ale hlavu si z toho nedělá. Svou vyvolenou miluje. Dokonce prozradil, že Lucinka je jeho miminko a že jí rád barví vlásky. Pro eXtra.cz exkluzivně ukázal, jak takové barvení u nich v soukromí probíhá.

Bohuš Matuš a jeho přítelkyně Lucka mají hezký vztah. Vzájemně se o sebe starají, což by jim mohl leckdo závidět. Lucinka, se kterou se Bohuš seznámil v divadle, prý ráda peče a Bohuš naopak zase rád vaří. Proto oba přibrali nějaké to kilo… A nejen to, Bohuš se o svou Lucinku prý stará jako o miminko a když je potřeba, nabarví jí vlásky.

"Lucince dám ručník kolem krku, aby si nespálila krk. Jednou si to takhle barvila sama a byla úplně spálená. Takže ji musím barvit sám. A ona to chce... Nejvíce jí sluší tmavá. Takže dostane ručník kolem krku, namažu jí krk speciálním krémem, následně jí učešu vlásky, rozmíchám barvy a štětečkem jí jemně začnu barvit vlásky. Od spánků pěkně po konce vlasů. Trvá to přibližně patnáct minut a je hotovo," prozradil redaktorovi eXtra.cz Bohuš postup, jak ze své lásky umí udělat krásnou ženu.

Slavný zpěvák se netajil ani tím, že s Lucinkou experimentují Střídají barevnost. "Teď bude mít jenom tmavou, a to proto, že zvítězila v konkurzu na reklamu jednoho mobilního operátora. Ale jinak už měla růžovou, modrou, blond a fialovou," přiblížil s nadšením zpěvák, kterého na jeho vystoupení doprovází jeho vyvolená.

Jinak tomu nebylo ani před pár dny v Divadle Broadway, kde měl valentýnský koncert. "Bylo vyprodáno a za můj výkon mě lidé dvakrát odměnili potleskem ve stoje. Udělalo mi to nesmírnou radost. Lucince se vystoupení líbilo a jsem rád, že mě doprovodila," dodal Bohuš Matuš.

Na fotonávod, jak Lucince barví vlasy, se podívejte do galerie. Pro mnoho žen to bude jistě parádní inspirace.

Související články

Další články