Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš a svatba? Víme, kdy do toho praští!

Zdroj: TV Barrandov
Už je to evergreen - ožení se Bohuš Matuš (42)? S půvabnou blondýnkou Nikolou (28) spolu žijí sedm let, ale na to, že by do toho konečně praštil, to zatím nevypadá! Proč? Své důvody prozradil při natáčení dalšího dílu nové televizní show To byl Váš rok, kterou vysílá TV Barrandov ve středu večer.

Současný vztah připomíná pořádnou Itálii. Bohuš Matuš (42) se s přítelkyní Nikolou několikrát rozešel, pokaždé se znovu dali dohromady. Dokonce spolu zvládli náročné období, kdy zpěvák loni kvůli pracovnímu vytížení zkolaboval. „Nikole je osmadvacet, takže za dva roky budu mít na krku třicítku,“ uznává rodák z Písku.

On sám má ve svých dvaačtyřiceti koneckonců na ženění také svůj věk. Tak proč do toho už nepraští? Vždyť svatební cestu plánovali už před pěti lety…

„Nikola je hrozně malinká, pořád vypadá na čtrnáct let. Takže počkám, až jí bude čtyřicet a bude vypadat na dvacet,“ směje se zpěvák.

Související články

Další články