Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš a Lucie o dalším dítěti: Když jich bude nakonec 5, budeme šťastní

+ Další 4 fotografie

Bohuš Matuš (48) si společně s manželkou Lucií Matušovou (18) nenechali ujít 77. narozeniny Františka Janečka a dorazili i s rozkošnou dcerou Natálkou. Zpěvák se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídal o roli otce, a také o tom, jestli si troufají na dalšího potomka. 

Zpěvák Bohuš Matuš a Lucie Matušová v současné době prožívají jedno z nejkrásnějších životních období. Už pár měsíců jsou svoji a vychovávají rozkošnou dceru Natálii.

"Občas je to velká fyzická zátěž, když třeba celý den nosím Natynku. Já pořád někde lítám, a tak si pak rodinu užívám," rozpovídal se zpěvák v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Nedávno jsme dělali průzkum na Instagramu, a tam napsalo 12 tisíc lidí, že je Lucinka celá po mně. Já tam ale vidím každého z nás. Natálka má ale moji pusu," říká nadšený tatínek.

"Natálka je tišší holčička, ale zároveň je taková hodně vnímavá, zpívá si a reaguje často na hudbu. Myslím si, že bude taky taková zpěvulinka," pokračuje.

Myšlenky na druhé dítě

Chvíli po svatbě se začali lidé převážně na sociálních sítích novomanželů ptát, jestli už pomýšlejí na to, že by Natálce pořídili bratříčka nebo sestřičku.

V současné době to lékaři Lucii kvůli zdraví nedporučují, ale do budoucna by oba chtěli pro dceru sourozence.

"Určitě. Já jsem se pro svou ženu rozhodl na celý život a doufám, že ona pro mě také. Když bude těch dětí pět, klidně, budu moc rád. Lucie je z dobré rodiny, tam jsou příjemní a krásní lidé. Když by ještě zpívala a bavilo jí to a dělala to od srdce, byl bych šťastný," dodal.


Související články

Další články