Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš a jeho Lucinka se stali rodiči: Fanoušci posílají krásné vzkazy a gratulace

Bohuš Matuš a jeho Lucinka se stali rodiči: Fanoušci posílají krásné vzkazy a gratulace
Zdroj: archiv Bohuše Matuše a Lucie Palkaninové
+ Dalších 6 fotografií
reakce
Zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho mladičká přítelkyně Lucinka, se v neděli stali poprvé rodiči a konečně si svou vytouženou holčičku Natálku mohou pochovat a spatřit na vlastní oči. Reakce veřejnosti na jeden z nejočekávanějších VIP porodů letošního roku jsou vesměs milé a lidé gratulují.

Bohuš Matuš a jeho přítelkyně Lucinka se v neděli dočkali vytouženého příchodu své dcerky. Natálka se narodila jen hodinu před půlnocí a pyšný tatínek se pochlubil tím, že vážila skoro 4 kilogramy. Novopečení rodiče byli okamžitě zahrnuti gratulacemi.

Fanoušci se pod informací o Lucinky porodu na sociálních sítích sešli, aby gratulovali „Gratuluji a přeji hodně štěstí,“ zní například jeden z komentářů. „Přeju Natálce spoustu zdraví,“ napsala další komentující. Někteří lidé ovšem vstřícní nebyli.

Bohušovi a jeho rodině přispěchali na obranu pod občasné negativní komentáře dlouholetí a věrní fanoušci. „Bože, proč jste tak zlí? To jim závidíte, co vy nemáte? Nechápu, jste dospělí lidé a chováte se jako postižení,“ napsala jedna z příznivkyň zpěváka a jeho milé.

Gratulace

Novopečení rodiče se od nedělního večera o sociální sítě a komentáře veřejnosti pravděpodobně vůbec nezajímají, starají se o dcerku, po které tolik toužili. Pokud by se na ně ale podívali, byli by určitě potěšeni záplavou gratulací.

Související články

Další články