Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bohuš Matuš (46) už nemá doma o 30 let mladší školačku. Proč došlo ke změně?

Lucinka má pokaždé jinou barvu vlasů.
Zdroj: Profimedia.cz/TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
POSUN
Zpěvák Bohuš Matuš (46) se stal před pár lety předmětem zájmu veřejnosti kvůli svému vztahu s extrémně mladší Lucinkou (17). Někteří se bouřili, považovali ho pomalu za pedofila, sám Bohuš se bezelstně chlubil, že se nikdy s žádnou ženou či dívkou neměl líp. Co je s nimi dnes?

Kontroverze

Jejich vztah byl předmětem diskusí řady lidí, jednoho z nejtalentovanějších zpěváků u nás se to už ale nijak nedotýká.

„Lucince už je sedmnáct, tak už nám to tolik lidí nepředhazuje. Já se ale raději než tímto chci prezentovat svým zpěvem. Divili byste se, ale přes to, co se stalo, mám v diáři už několik desítek koncertů. To na dnešní krizi považuju za úspěch,“ řekl eXtra.cz Bohuš Matuš (46), řeč jsme ale stočili zase zpátky k jeho „miminku“, jak dívce láskyplně vždy přezdíval.

Konec školačky

„Dělala mezinárodní konzervatoř, ale tam jí to moc nevyhovovalo, tak sháníme jinou. Středoškolské vzdělání si chce dodělat, vysokou neplánuje,“ dodal Matuš, který se teď tedy nemůže chlubit tím, že má doma školačku.

Zpěvák už dřív svou mladičkou partnerku vychvaloval do nebes.

„Máme mnoho společného. Já se strašně rád o Lucinku starám. Hrozně rád jí vařím, ona mi zase peče úžasné buchty. Je to ale naše věc, naše láska a každý by se měl prvotně starat o sebe,“ popsal před časem zpěvák svůj vztah.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy