Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Bohuš Matuš (46) se žene do chomoutu? Lucinka (16) mávala tajemným prstýnkem

Bohuš Matuš (46) se žene do chomoutu? Lucinka (16) mávala tajemným prstýnkem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
To je šok!
Zásnuby nanečisto, nebo pouze dárek z čisté lásky? Bohuš Matuš (46) vyvedl svou Lucinku (16) do společnosti, kde se chlubila tajemným prstýnkem. Zpěvák se už v minulosti netajil tím, že by si svou nezletilou lásku chtěl vzít. Dřív než za dva roky to ale nepůjde...

Miminko a potom svatba, anebo naopak. Jak sám několikrát přiznal, Bohuš Matuš (46) by se těmto zásadním krokům v lásce k Lucince (16) nebránil. Když se jeho vyvolená ukázala na finále Muže roku s tajemným prstenem na levém prsteníčku, všichni pojali podezření, zda Matuš nezatlačil na pilu až příliš!

Byl šperk s modrým kamenem jenom dárkem ze zamilovanosti? Nebo si páreček, který dělí třicetiletý věkový rozdíl, zkoušel zásnuby nanečisto?

Ať tak, či onak, pokud to muzikálový zpěvák myslí s Lucinkou vážně, na svatbu si bude muset počkat. A to přinejmenším dva roky, dokud neoslaví osmnáctiny. Na samotným Bohušem tolikrát zmiňované miminko ale čekat tahle dvojka nemusí a mnohé fanoušky to až děsí.

"Mojí mamince jsem se narodil v jejích sedmnácti letech, takže si to představit umím a nebráním se tomu," svěřil eXtra.cz před nedávnem Matuš. Pořekadlo "do roka a do dne" snad netřeba připomínat. Tak uvidíme, jestli rčení Bohuš a Lucinka naplní.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy