Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bohuš Matuš (46) se žene do chomoutu? Lucinka (16) mávala tajemným prstýnkem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
To je šok!
Zásnuby nanečisto, nebo pouze dárek z čisté lásky? Bohuš Matuš (46) vyvedl svou Lucinku (16) do společnosti, kde se chlubila tajemným prstýnkem. Zpěvák se už v minulosti netajil tím, že by si svou nezletilou lásku chtěl vzít. Dřív než za dva roky to ale nepůjde...

Miminko a potom svatba, anebo naopak. Jak sám několikrát přiznal, Bohuš Matuš (46) by se těmto zásadním krokům v lásce k Lucince (16) nebránil. Když se jeho vyvolená ukázala na finále Muže roku s tajemným prstenem na levém prsteníčku, všichni pojali podezření, zda Matuš nezatlačil na pilu až příliš!

Byl šperk s modrým kamenem jenom dárkem ze zamilovanosti? Nebo si páreček, který dělí třicetiletý věkový rozdíl, zkoušel zásnuby nanečisto?

Ať tak, či onak, pokud to muzikálový zpěvák myslí s Lucinkou vážně, na svatbu si bude muset počkat. A to přinejmenším dva roky, dokud neoslaví osmnáctiny. Na samotným Bohušem tolikrát zmiňované miminko ale čekat tahle dvojka nemusí a mnohé fanoušky to až děsí.

"Mojí mamince jsem se narodil v jejích sedmnácti letech, takže si to představit umím a nebráním se tomu," svěřil eXtra.cz před nedávnem Matuš. Pořekadlo "do roka a do dne" snad netřeba připomínat. Tak uvidíme, jestli rčení Bohuš a Lucinka naplní.

Související články

Další články